Bu Fiyatlara Böylesi Zor Bulunur! Kuveyt Türk Satılık Gayrimenkul İlanları Yayımlandı, Fırsatı Kaçırmayın

Kuveyt Türk satılık gayrimenkuller için yıl sonuna doğru beklenen fırsat ilanlarını yayımladı. Bankadan satılık gayrimenkuller, icradan satılık işyeri, depo ve dükkan ilanları için detaylar!

Emlak Haberleri 18.11.2021 - 17:00 18.11.2021 - 17:00 Gülcan Özer

Kuveyt Türk, icralık iş yerlerini satışa çıkardı. Fiyatların diğer bankaların tekliflerine ve piyasadaki satış fiyatlarına göre oldukça makul seviyelerde. Siz de iş yeri alıp kendi işinizi kurmak ya da yatırım amacıyla alıp kiraya vermek için arayıştaysanız bu haberi mutlaka dikkatle okuyunuz.

Kuveyt Türk, icralı ve hacizli gayrimenkul satışı denince ilk akla gelen bankalardan biri. Bilindiği gibi bankaların icradan sattıkları taşınmazlar, piyasa fiyatlarının altında bir değerle satışa konuluyor. Özellikle konut ve iş yerleri için ciddi bir talep söz konusu. Kuveyt Türk, elinde en fazla satılık iş yeri bulunan bankalardan biri olarak dikkatleri çekmekte.

87.000 TL’den Başlayan Fiyatlarla Sizin de İş Yeriniz Olsun

Hâlihazırda Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın satışa koyduğu 35 adet iş yeri mevcut. Bu iş yerleri arasında satışı tamamlananlar listeden çıkarılacak olup yerlerine yenileri eklenecektir. Bu sebeple iş yeri almayı düşünüyorsanız size sunacağımız Kuveyt Türk gayrimenkul satış sitesini düzenli aralıklarla incelemenizi öneririz. Böylece aradığınız iş yerini er ya da geç bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Satış fiyatları, gerçekten piyasa fiyatlarının çok çok altında. 87.000 TL’den başlayan fiyatlarla siz de iş yeri satın alabilirsiniz. İlk defa iş kuracak olup bunun için uygun yer arayanlar, mevcut iş yerinden taşınacağı için daha iyi ve büyük bir yer arayanlar, iş yerimi satın alarak belirli bir süre sonra fiyatlar yükseldikten sonra satmak isteyenler ya da kiraya vererek gelir elde etmek isteyenler, Kuveyt Türk’ün eşsiz fiyat seçenekleri sayesinde bu isteklerini gerçeğe dönüştürebilmekte.

kuveyt-türk-satılık-gayrimenkuller

Banka, farklı fiyatlarda ve büyüklükte çok sayıda iş yerine sahip. İhtiyaçlarınıza ya da bütçenize göre dilediğiniz iş yeri için teklifinizi sunabilirsiniz. Teklifinizin kabul görmesi sonrasında banka tarafından belirlenen tahmini satış tutarına göre %5 oranında teminat bedeli yatırmanız istenir.

Teminatınızı yatırdıktan sonra 10 gün içerisinde satış işlemlerini tamamlayarak iş yerinizi devralabilirsiniz. Satış esnasında varsa tapu üzerindeki şerhler Kuveyt Türk tarafından kaldırılacaktır. Yani satın aldığınız iş yeri için yasal olarak hiçbir eksiklik kalmayacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@