Bu Senenin Yeni Trendi Oversized Gözlükler

Bu senenin Yeni Trendi Oversized Gözlükler. Yeni sezon moda trendleri büyük çerçeve ve camlı gözlüklerle dikkat çekiyor. Onlarca renk seçeneğini çok sayıda platformdan bularak kullanabilirsiniz.

Bu Senenin Yeni Trendi Oversized Gözlükler

Yeni sezon moda trendleri büyük çerçeve ve camlı gözlüklerle dikkat çekiyor. Onlarca renk seçeneğini çok sayıda platformdan bularak kullanabilirsiniz.

Kare Renkli Çerçeveler

Zor bir tasarım olan kare renkli çerçeveler yeni sezonda sıkça kullanılıyor. Yüz hatlarınıza uyan seçimlerle beraber stilinizi destekleyen bu ürünlerden kullanabilirsiniz. Buz mavisi çerçeveler, açık yeşil tonlar, pastel renk seçeneklerini bu modellerle kullanabilirsiniz. Günlük kıyafet kombini ile genel olarak uygun seçimler yapılabilir. İş giyim kombin önerilerinde de bu tasarımı kullanabilirsiniz.

Yuvarlak Büyük Tasarımlar

Gözlük seçimi yaparken yüz hatlarınız sertse, köşeliyse yuvarlak büyük gözlük modelleri kullanabilirsiniz. Hafif yumuşatıcı etkisiyle yuvarlak büyük gözlük renklerini açık pembe, açık yeşil, krem tonları vs. ile seçebilirsiniz. Bu gözlüklerde renk kullanımında makyaj detayları önemlidir. Canlı renklerde gözlük takarken çok abartılı makyaj olmaması tavsiye edilir.

Bu Senenin Yeni Trendi Oversized Gözlükler - Resim 1

Çerçevesiz Büyük Gözlükler

Yeni sezonun en popüler modelleri arasında yer alan çerçevesiz gözlükler kendi stilini arayanlar için etkili bir alternatif olabilir. Tek cam görüntüsünde renkli cam kullanımı genel kıyafet seçimlerinize göre seçilebilir. Örneğin siyah camlar hemen her kıyafet kombini ile uyum sağlar. Metalik yansımaları olanlar da aynı şekilde buna örnek verilebilir.

Şeffaf Camlı Geniş Çerçeve Gözlükler

Siyah büyük çerçeve ve şeffaf cam gözlük modelleri geniş kombin ağı ile en sevdiğiniz aksesuarlardan biri olabilir. Bu tür gözlükler genelde zararlı ışın engelleyici tasarım gözlükler olarak da geçmektedir. Bazılarında güneş koruyucu filtreler de olabilir.

Leopar Desenli Tasarımlar

Birçok kadın için leopar desenli tasarımlar öncelik olduğu için bu tasarımdaki gözlüklerden değerlendirebilirsiniz. Piyasada birçok tasarımı bulacağınız gözlük modellerinde büyük çerçevelilerde leopar desenleri şık görüntü vermektedir. Günlük ve gece giyiminde bu gözlük modellerinden kullanabilirsiniz.

Altıgen Tasarımlar

Yeni sezon büyük gözlük modelleri arasında altıgen tasarımlar bir hayli dikkat çekiyor. Klasik çerçevelerden sıkılanlar için çerçeveli ve düz cam tasarımlarında bu modelleri kullanabilirsiniz. Altıgen modeller birçok giyim stili ile etkili biçimde kullanılabilir. Gözlük camları turuncu, kırmızı, kahverengi olabilir. Siyah, mavi renkler de hemen her giyimle uyan renkler arasındadır.