Burgan Bank Yurdun Dört Köşesinden İcralık Evleri Satışa Çıkardı ! Uygun Fiyatlı Cazip Evleri Sakın Kaçırmayın

Burgan Bank da icralık ev satışı kervanına katıldı. Banka, icralık evleri satışa çıkararak yüzlerce kişiye ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Emlak Haberleri 03.11.2021 - 15:23 03.11.2021 - 15:23 Serhat Karaman

Burgan Bank da icralık ev satışı kervanına katıldı. Banka, icralık evleri satışa çıkararak yüzlerce kişiye ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Türkiye’nin her bölgesinden evlerin yer aldığı Burgan Bank icralık evler satış platformunu sizler için inceledik.

Bankaların icralık evleri, ilk kez kendi evine sahip olacaklar ile evini yenilemek isteyenlerin merak duyduğu  konular arasında yer almakta. Hemen herkesin bildiği üzere bankalar, bireysel ve ticari kredilerde ev üzerine ipotek koyabilmekte; borcunu ödemeyenlerin evleri ise kredi borcuna istinaden satışa çıkarılmakta. Bankalar, ellerindeki konutları bir an önce satma düşüncesi ile hareket ederler. Aksi durumda banka nezdinde biriken konutlar, her zaman ek masraf ve külfet oluşturur.  Bankaların bu düşüncesi sebebi ile piyasada daha yüksek fiyatlarla satın alabileceğiniz evleri çok ucuza satın alabilirsiniz.

Beğendiğiniz Eve Teklif Verin, Uygun Fiyatla Konut Sahibi Olun

Burgan Bank satış portföyünde Türkiye’nin birçok bölgesinden evler bulunmakta. Size sunacağımız satış platformları ile bu konutlara daha yakından göz atabileceksiniz. Apartman dairelerinden villalara, müstakil evlerden rezidans dairelerine kadar birçok farklı seçeneği, sunacağımız platform aracılığı ile bulabilirsiniz.

Ev alırken gayrimenkul satış sitelerine göz atıyorsanız aradığınız evin aşağı yukarı ne kadarlık bir bedelle satışa sunulduğunu, dolayısıyla da piyasa fiyatlarını yakından biliyorsunuzdur. Burgan Bank icralık evlerin satış fiyatları, bu bağlamda sizi fazlasıyla şaşırtacak. Piyasa ortalamaları ile kıyaslandığında bu evlerin aslında ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz.

Burgan Bank icralık konutlarını satın alabilmek adına ilk olarak belirlenen teminat tutarını yatırmanız ve talep toplama sürecine dahil olmanız gerekiyor. Talep toplama sürecinde bireylerden ve bu konutları satın almak isteyen ticari firmalardan teklifleri alınır ve en iyi teklifi sunan kişi ya da firmalar, söz konusu taşınmazı satın alma hakkı elde eder. Yatıracağınız teminat tutarını toplam satış bedelinden düşerek kalan tutarı ödemek kaydıyla ihale sonucunda talep ettiğiniz konutu bu şekilde satın alabilirsiniz.

İcralık konut denince akla gelen ilk bankalardan biri olan Burgan Bank’ın satışa çıkardığı konutlara bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili sayfada yer alan akıllı arama ekranını kullanarak sadece belirli bölgelerden ev bakabilir ya da fiyat aralıklarını kendiniz belirleyerek bütçenize uygun satışları gözden geçirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@