Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Resmi Gazete'de yayımladığı ihalelere katılmaktan yasaklama kararı ile bazı firmalara ihaleye katılma yasağı getirdi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Resmi Gazete'de yayımladığı ihalelere katılmaktan yasaklama kararı ile bazı firmalara ihaleye katılma yasağı getirdi. Detaylar haberimizde.

Aralık ayının ilk Resmi Gazete'si olan 1 Aralık 2018 tarihli Resmi Gazete ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ihalelere katılmaktan yasaklama kararlarını duyurdu. İşte yasaklanan firmaların listesi;Emre KarpuzÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 1Mehmet Emin EroğluÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 3Mendos Gıda San. ve Tic. LTD. ŞTİ.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 5GLR Müh. İnşaat Yapı Mlz. San. ve Tic. Ltd. Şti.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 7Sibel ÖzekÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 9MU-AB İnş. LTD. ŞT.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 11İsmail Bayram AteşÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 13Emrah DoğanÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 15Rıza YanarÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 17Vahide AteşÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 19Elitler Gıda İnş. Ltd. Şti.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 21Nazim DumanÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 24Hasan DülgerÇevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 26Karataş Petrol İnş. Ltd. Şti.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İhalelere Katılma Yasağı Resmi Gazete İlanı - Resim 29Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"