CHP Olağan Kongresi Son Dakika Gelişmesi: Kemal Kılıçdaroğlu'na İlk Rakip Adaylığını Açıkladı!

CHP Olağan Kongresi için geri sayım devam ederken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu karşısında yeni genel başkan olmak için aday olacağını açıklayan ilk rakibin ismi de belli oldu.

GÜNDEM 26.02.2020 - 11:25 15.07.2021 - 00:09 Emlak 365

CHP Olağan Kongresi için geri sayım devam ederken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu karşısında yeni genel başkan olmak için aday olacağını açıklayan ilk rakibin ismi de belli oldu. Eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı aday olacağını açıkladı. Aytuğ Atıcı kimdir, nerelidir, CHP Olağan Kongresi ne zaman?

Eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı gerçekleştirilecek olan CHP Olağan Kongresi'nde başkanlık için aday olacağını açıkladı. CHP OLAĞAN KONGRESİ NE ZAMAN, NEREDE YAPILACAK?CHP Olağan Kongresi 28 Mart Cumartesi - 29 Mart Pazar günü tarihlerinde yapılacak. Kongre'de Türkiye'nin ilk siyasi partisi olan ana muhalefet partisinin başkanı olmak isteyen adaylar arasında CHP'li delegeler tercihte bulunacak. AYTUĞ ATICI ADAY OLACAĞINI AÇIKLADI! Eski Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı yapmış olduğu açıklamasında adaylığını duyurdu. CHP Genel Başkanlığı için aday olacağını duyuran Atıcı Mersin İl Başkanlığı'nda düzenleyeceği toplantı ile adaylığı hakkında detaylı bilgileri paylaşacak. AYTUĞ ATICI KİMDİR, NERELİDİR?23 Kasım 1964 Adana doğumludur. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 2003 senesinde profesör unvanı kazanmıştır. Sosyal ve mesleki alanında pek çok dernekte yöneticilik yaptıktan sonra CHP'den Mersin Milletvekili seçilmiştir. 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@