Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Yapımı Süren Projelerin İnşaatlarını İnceledi

Hafta sonunu İstanbul'da geçiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün çeşitli inşaatlarda incelemelerde bulundu. Cami ve hastane inşaatlarını inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan yetkililerden bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Yapımı Süren Projelerin İnşaatlarını İnceledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hafta sonu mesaisini İstanbul'da geçiriyor. Çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün İstanbul'da yapımı devam eden bazı projelerin inşaatlarını ziyaret etti. Yapımı süren projeler hakkında yetkililerden bilgi alan Cumhurbaşkanı Erdoğan çalışmalara dair yeni talimatlar da verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Yapımı Süren Projelerin İnşaatlarını İnceledi - Resim 1

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İSTANBUL'DAKİ PROJE İNŞAATLARINI İNCELEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Cezayirli Hasan paşa Camisi, Kasımpaşa'da yapımı süren Divanhane ve Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasımpaşa Ek Binası'nın inşaatlarını ziyaret etti. İnşa faaliyetlerinin tamamlanması için hızlı bir çalışma planı uygulanmasına dair talimatlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından incelemerini tamamladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Yapımı Süren Projelerin İnşaatlarını İnceledi - Resim 3

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu incelemelerin ardından AK Parti İstanbul İl Başkanlığına giderek temaslarını orada sürdürdü. Burada İstanbul'a dair projelere ilişkin görüşmeler yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan aynı zamanda parti faaliyetleri hakkında da denetleme yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarla yakın temas kurulması konusunda AK Parti istanbul il yönetimine telkinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugünkü temaslarında kendisine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe de eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Yapımı Süren Projelerin İnşaatlarını İnceledi - Resim 5

TAKSİM CAMİ AÇILIYOR

Öte yandan Taksim Camii'nin açılışına dair de detaylar belli oldu. İstanbul'un en önemli yapılarından birisi olarak gösterilen ve 4 yıldır inşaatı devam eden Taksim Cami 28 Mayıs Cuma günü yapılacak olan törenle hizmete açılacak. Taksim Camii'nin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

SONRAKİ HABER