Cumhurbaşkanı Erdoğan "Millet Bahçeleri İle Gerçek Çevrecilik Nedir Gösterdik"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında Gezi Parkı olaylarını eleştirerek açmış oldukları İstanbul Millet Bahçeleri hakkında açıklamada bulundu.

Emlak Haberleri 20.11.2018 - 12:09 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti grup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında Gezi Parkı olaylarını eleştirerek açmış oldukları İstanbul Millet Bahçeleri hakkında açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geride bıraktığımız Cumartesi günü düzenlenen büyük açılış töreni ile Başakşehir Millet Bahçesi, Kayaşehir Millet Bahçesi, HoşdereMillet Bahçesi, Baruthane Millet Bahçesi ve Çırpıcı Millet Bahçesi açılmıştı. Cumhurbaşkaını Erdoğan bugün AK Parti grup toplantısında yapmış olduğu konuşmasında açılan millet bahçelerine değinerek İstanbul Millet Bahçesi projeleri ile İstanbul'da kişi başına düşen yeşil alan miktarını yüzde 10 oranında arttırdıklarını belirtti. Çevrecilik Nedir, Bizden Öğrensinler! Konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan Gezi Parkı olaylarına da değinerek "Çevrecilik adına yakıp yıkanlar sokakları ateşe verenler gelip millet bahçelerine bakıp gerçek çevrecilik nedir görsünler. Öyle lafla çevrecilik olmuyor. Gezi olaylarında bu olayları yapanların finansörü konumundaki şu anda cezaevinde olan bu kişiyle iltisaklı birçok malum kişi akademisyenler de var.Bunlar geçenlerde gözaltına alındı. Malum çevreler batı dünyası açıklamalar yapılıyor. Türkiye'de de bu işlerin finansörü durumunda olanlar var. Bu içeri alınınca neden rahatsız oluyorsun?" diyerek yaşanan olayları eleştirdi. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@