Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kanal İstanbul Açıklaması : Patenti Bana Ait!

Kanal İstanbul projesi hakkında anket sonuçları açıklanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından konu hakkında yeni bir çıkış yapıldı.

EMLAK HABERLERİ 07.02.2020 - 08:26 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Kanal İstanbul projesi hakkında anket sonuçları açıklanmaya devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından konu hakkında yeni bir çıkış yapıldı. Kendisine Ekrem İmamoğlu tarafından yapılan açıklamalar sorulan Erdoğan projenin patentinin kendisine ait olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 56 milletvekili ile bir araya gelerek özel bir toplantı düzenledi. ORDU'DA Kİ KAÇAK BİNA YIKIMI SORULDUToplantı da kaçak yapılaşma hakkında da görüşmeler yapılırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ordu'da sahil kenarına yapılan 7 katlı kaçak binanın yıkılıp yıkılmadığını sordu. Kaçak binanın henüz yıkılmadığını öğrenen Cumhurbaşkanı çok acil olarak yıkılması talimatını verirken Bana günübirlik Ordu yaptıracaksınız" esprisinde bulundu. CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: KANAL İSTANBUL'UN PATENTİ BANA AİT!Toplantı esnasında milletkevillerinin taleplerini de dinleyen Cumhurbaşkanı Erdoğanb bir milletvekili tarafından yapılan "Sayın Cumhurbaşkanı'm, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, Kanal İstanbul'a yönelik eleştirilerine siz cevap vermeyin" talebine de yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan gelen bu talep üzerine "Patenti bana ait. Onu konuşmayacağım da neyi konuşacağım" yanıtını verdi. Ekonomik konullar hakkında da önemli tespitlerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın "Ekonomideki iyileşmeleri ve alının tedbirler, vatandaşın cebine yaza doğru yansıyacak" açıklamasında bulundu. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@