Dar Antreler İçin Portmanto ve Ayakkabılık Modelleri

Antrelerin en önemli dekorasyon parçaları arasında yer alan portmanto modelleri çeşitlenirken yeni modeller dar antreler için de şık çözümler sunuyor.

DEKORASYON 19.02.2019 - 22:00 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Antrelerin en önemli dekorasyon parçaları arasında yer alan portmanto modelleri çeşitlenirken yeni modeller dar antreler için de şık çözümler sunuyor.

Bellona portmanto modeller ile öne çıkarken ölçüleri son derece zarif olan portmanto modelleri ile rakipleri arasında sıyrılmayı başarıyor. Portmanto almak istiyorum diyen kişileri cezbeden modeller de Bellona Şubat kampanyası ile enflasyonla topyekün mücadele kampanyası ile ÖTV indirimi yanı sıra ekstra indirimler de uygulanıyor. Bellona Venturo Portmanto Modeli Açık rengi ve zarif tasarımı ile aydınlık antre özleyen kişilere hitap eden modelde askı bölümü ve ayakkabılık bölümü yer alıyor. yine çekmecelerin üstünde kullanılan oturma alanı ile şıklık tamamlanıyor. Bellona Belissa Portmanto Modeli Sürgülü portmonta modelleri arayan kişilere hitap eden modelde avangart çizgiler büyük bir beğeni topluyor. Bellona portmanto fiyatları ise bu modelde 2 bin 256 liradan başlıyor. Bellona Vienza PortmantoCeviz rengini tamamlayan yeşil tonu ve ayna farkı ile şıklığı ve kaliteyi bir arada sunan portmanto modeli aynı zamanda ayakkabılık bölümünün kapalı olması sayesinde de dağınıklığı kamufle ediyor. Bellona Vienza Portmanto fiyatı 1.724 liradan başlıyor. Bellona Mavenna Portmanto Modeli Kampanyalı portmanto modelleri arasında yer alan modelin satış fiyatı kampanyaya özel olarak 1.993 liraya çekiliyor. Aynalı kapağı, geniş iç hacmi ile kalabalık ailler için portmanto arayan kişiler için ideal...Bellona Monreal Portmanto Modeli 1.795 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulan modelde isteyen kişiler için parçalar tek tekte satılabiliyor. Klasik tasarımı seven ve avangart portmanto modelleri arayan kişilere hitap eden model ekonomik ölçüsü ile dar antreler için de ideal. Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@