Denizbank'ta ilana çıktı! 240 bin liraya kent merkezinde ev satıyor

Denizbank gayrimenkul satış listesinde 240 bin TL ilk teklif fiyatıyla kent merkezinde konut satışı için ilan bulunuyor. İşte Denizbank'ın konut satışı yapacağı o şehirler.

Emlak Haberleri 14.06.2022 - 16:54 14.06.2022 - 16:54 Mustafa Karagöz

Bankadan satılık konut satış duyuruları çok kısa aralıklarla yeniliyor. Genellikle devlet bankaları tarafından yayımlanan duyurular vatandaşlar tarafından ilgi çekici bulunuyor gibi görünsede tüm bankalar çok farklı fırsatlar sunabiliyor. Özellikle boş konumda daire satan bankaların ilanları diğer alıcılar tarafından büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bu çerçevede duyuru bekleyenler için Denizbank'tan yeni ilanlar geldi. Banka kendisine ait olan dairelerin satışlarını yapacağını ilan ederken kent merkezinde yer alan daireler için 240 bin lira fiyat belirledi. Bu rakam birçok konutta çok daha düşük seviyede yer alıyor. 

DENİZBANK'TAN SATILIK APARTMAN DAİRELERİ

Denizbank'ın konut satış listesinde yer alan daireleri aşağıda paylaştık. Bu görseller bankanın İntengo sayfasından alınmış olup güncel ilanları göstermektedir. Tüm duyurulara Denizbank Gayrimenkul Satış Sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Listede yer alan konut satış ilanlarına bakıldığında ilk duyuru Ardahan'da ken merkezinde 105 m2 daire için belirlenen 240 bin liralık ilan olduğu gözüküyor. Ordu Gürgentepe'de ise 145 m2 daire 208 bin liradan satılacak. Ev alacaklar için Diyarbakır'da 600 bin TL, Şanlıurfa'da ise 450 bin TL'den evler bulunuyor. Tranzon Merkeez'de 505 m2 büyüklüğü olan daire için 750 bin lira bedel belirlenmiş durumda. 

İşte o satış ilanlarının bir kısmı

denizbank konut satış 4denizbank konut satış 3denizbank konut satış 2denizbank konut satış 1

BANKADAN KONUT NASIL ALINIR?

Yukarıda yer alan tabloya ulaşan vatandaşlar Denizbank'ın online konut satış sistemine giriş yaparak teklif sunabilirler. Burada üyelik ile oturum açılması gerekiyor. Üyeliği olmayanlar kendilerine en yakın Denizbank şubesine giderek şahsen başvuru yapabilirler. 

KONUT KREDİSİ İLE ALINABİLİR?

Bankadan satılık konutlar için Denizbank kişinin kredi risk durumunun uygun olması, düzenli gelir sahibi olması şartıyla konut kredisi imkanı sunar. Hatta kendi gayrimenkullerinin alımlarında bankalar çok daha ucuz ve uygun maliyetlerle kredi fırsatı oluştururlar. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@