Denizbank'tan Araba Alana 3+1 Daire Bedava! Evi, Aracı Olmayanlar Dikkat

Denizbank gayrimenkul satışı kapsamında hem ev hem araba ilanları mevcut. Bankadan bir ev bir araba almak için ise en düşük 350 bin TL ile ihaleye girmek yeterli. İşte bankanın satış listesi.

Emlak Haberleri 30.12.2021 - 11:27 30.12.2021 - 11:27 Mustafa Karagöz

Denizbank'ta kendisine ait olan ev, arsa, işyerlerini sitesinden yayımladığı duyurular ile ihale usulü satıyor. Bankanın satış listesinde zaman zaman araç ilanları da oluyor. Ocak ayı girmeden yayımlanan son duyurularda ise hem araç hem ev ilanları bulunuyor. Kendi evini yada aracını almak isteyenler için Denizbank'ın ilan ettiği güncel listeyi sizlerle paylaşıyoruz. 

DENİZBANK 220 BİN TL'YE VOLKSWAGEN ARAÇ SATIYOR

Araç almak isteyenler için bankanın otoparkında yer alan yeni model bir araç satışa çıkarıldı. Satışı yapılacak araç için fiyat bilgileri ile birlikte aracın özellikleri hasar durumu ve diğer özellikleri tek tek ilanda bildirildi. 

Denizbank Aracın İstanbul Arnavutköy şubesinde olduğunu bildirdi. Aracı almak isteyenler için marka bilgilerini paylaşan Denizbank, satışı yapılacak aracın markasının Volkswagen olduğunu aracın modelinin ise JETTA 1.6 TDI 105 TRENDLİNE olduğunu açıkladı. Aracın 2014 model olduğunu ilan eden banka, aracın kilometresinin 211 bin KM'de olduğunu bildirdi. Aracın tramer durumuna dair yapılan açıklamada "Çekme belgelidir.Fatura kesilmemektedir.20.826.-TL VE 3.386.-TL tutarlarında tramer mevcuttur." bilgileri verildi Banka aracın fotoğraflarını da resmi sitesinden paylaştı. 

Aracı almadan önce görmek isteyenler aracın bulunduğu şube üzerinden aracı görebilirler. 

denizbank araç satış

DENİZBANK EV SATIŞI 

Denizbank'tan ev almak isteyenler ise 115 bin TL ve 122 bin TL'den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı yakalayabiliyorlar. Türkiye'nin bir çok noktasında daire satışı yapan Denizbank müşterilerine kredi seçeneği de sunuyor. 

Ev almak isteyenler aşağıda da yer alan tablolardan satışı yapılacak olan daireleri inceleyebilirler. Kendilerine uygun daire bulun istekliler Denizbank'ın web sitesinden yada Denizbank şubelerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirerek ihale sürecine katılabilirler. İhaleye katılanlar online olarak teklif verebilirler Teklilerin sunulmasının ardından ardından en yüksek rakamı sunanlar konutu alma hakkını elde ederler. 

Satılık Evler Fiyat Listesi

denizbank ev satış2denizbank ev satış 1

DENİZBANK'TA 1 EV  1 ARABA 342.000 TL

Denizbank'ın satışa çıkardığı araç ve konutlardan en ucuz olanlarının tercih edilmesi durumunda ise 342 bin TL'ye hem ev hem araba sahibi olabilirler. Nakit parası olmayanlar için Denizbank konut satışlarında 120 ay vadeli esnek ödeme seçenekleri ile konut kredisi imkanı da sunuyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@