Devlet Bahçeli'den Kanal İstanbul ve Montrö Sözleşmesi Açıklaması

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Kanal İstanbul açıklamasına dair konuşmasında Montrö Sözleşmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

EMLAK HABERLERİ 12.01.2020 - 19:00 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Kanal İstanbul açıklamasına dair konuşmasında Montrö Sözleşmesine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Kanal İstanbul açıklaması haberimizde.

Son dönemde hem ekonomi, hem siyasi hemde uluslararası gündemde yer alan konular MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından ele alındı. MHP GENEL BAŞKANI BAHÇELİ'DEN KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASIDevlet Bahçeli gün içerisinde katılmış olduğu bir parti toplantısı kapsamında önemli açıklamalaarda bulundu. Bu çerçevede Türkiye gündeminin önemli konuları hakkında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli toplantı kapsamında yer alan basın mensuplarının da sorularına yanıt verdi. Bu çerçevede bir basın mensubunun Kanal İstanbul ve Montrö Sözleşmesine ilişkin sorusunu yanıtlayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli şu ifadeleri kullandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin toplantı kapsamında kendisine sorulan Möntro ve Kanal İstanbul sorusuna vermiş olduğu yanıt."Montrö ile ilgili sözlerimize karşılık herhangi bir ilişkinin olmadığı resmi açıklamalarla kamuoyuyla paylaşıldı. Yeni bir tartışma açmak doğru değil. Resmi devlet yöneticileri tarafından anlatılmış, onun üzerine tartışma başlatmak TV tartışmacılarına bizi davet etmek olur."Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@