Devlet Bankaları Çıldırdı! Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 269 Metrekare Bahçeli Evi 18 Bin 500 Liraya Satıyor

Bankalardan satılık gayrimenkul ve evler için verilen ilanlar arttı, fiyatlar düştü. Görenleri şaşkına çeviren fiyatlarla ucuz ev satışı başladı! İcradan satılık ev ilanları...

Devlet Bankaları Çıldırdı! Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank 269 Metrekare Bahçeli Evi 18 Bin 500 Liraya Satıyor

Görenleri şaşkına çeviren fiyatlarla bankalardan satılık gayrimenkuller, bahçeli evler, arsa satışları, apartman dairesi ve müstakil ev ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İnternet üzerinden satışa sunulan bankaladan satılık evler için yayımlanan fiyatlar görenleri şaşkına çevirirken süreçte özellikle de devlet bankaları tarafından verilen ilanlar dikkat çekiyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından verilen gayrimenkul ilanları diğer bankalar ile kıyaslandığında çok daha düşük fiyatları ile dikkat çekerken bunun en önemli nedeni ise bu bankaların ellerinde bulunan stokun son derece fazla olması olarak gösteriliyor. Ellerindeki konut stokunu hızlı bir şekilde satıp bilançolarının temizlemek adına devlet bankaları ucuz fiyatlar ile ilanlar yayımlıyorlar.

HALKBANK SATILIK MÜSTAKİL EV İLANI: 269 METREKARE EV SADECE 18 BİN 500 TL FİYATLA SATIŞTA!

Halkbankası tarafından satışa sunulan gayrimenkul ilanları arasında yer alan en düşük konut fiyatı 18 bin 500 liradan başlıyor. Kars'ın Sarıkamış ilçesinde yer alan 269 metrekare büyüklüğe sahip olan müstakil ev için verilen ilanda yetkili şube ise Konya'da yer alan Zafer Sanayi Sitesi şubesi olarak gösterilmişti. Konuta başvuru yapmak isteyen kişiler tekliflerini Halkbank internet sitesi üzerinden verirken teklif vermeden önce kendinizi en yakın Halkbank şubesi üzerinden 555 liralık teminat bedelinin yatırılması gerekiyor.

halkbank-müstakil-ev-ilanı

ZİRAAT BANKASI SATILIK KONUT İLANLARI İLE 24 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNDU!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları ile dikkat çekmeye devam ederken en düşük konut fiyatı ise 24 bin lira olarak belirlendi. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan konutlar için teklif vermek isteyen kişilerin ilk olarak sisteme üye girişi yapması isteniyor.

ziraat-bankası-satılık-konut-ilanları-2

Sisteme üye olmak için en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden şahsen başvuru yapılarak belirlenen teminat tutarının yatırılması ve ardından da sözleşme imzalanması isteniyor. Bu aşamalardan sonra siteye giriş yapılarak teklif veriliyor.

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: 39 BİN LİRAYA 2+0 DAİRE SATIŞI YAPILIYOR

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden ise 39 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satışı yapılıyor. İlanlar Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden yayımlanırken başvurularda yine internet üzerinden alınıyor.

vakıfbank-satılık-gayrimenkul-ilanları

BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Bankaların konut satışları kurulan resmi internet siteleri üzerinden yapılmakta olup siteye ilk giriş için ise en yakın şubeye gidilerek sözleşme imzalanması gerekmektedir. Sözleşmenin imzalanmasının ardından banka şubesi tarafından cep telefonunuza siteye girişte kullanacağınız şifreniz gönderilir.

TC Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra teklif ver butonuna basarak satın almak istediğiniz ev için teklifinizi oluşturabilirsiniz. Her yeni teklif verildiğinde sayaç çalışacak, belirtilen süre sonuna kadar yeni teklif gelmezse konutu satın alam hakkı elde edeceksiniz. Yeni teklif gelmesi durumunda ise sayaç süresi dolmadan yeni bir teklif verebilirsiniz.

SONRAKİ HABER