Dövizini Bozdurup Ev Alana 10 Yıl Boyunca Elektrik, Su, Doğalgaz Faturası Yok!

Müteahhitler konut projeleri için farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Dolarını bozduran kişilere indirimden fatura muafiyetine kadar pek çok farklı avantaj sunuluyor.

Konut Projeleri 24.09.2018 - 12:20 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Müteahhitler konut projeleri için farklı kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Dolarını bozduran kişilere indirimden fatura muafiyetine kadar pek çok farklı avantaj sunuluyor.

Bu kampanyalardan biride Balıkesir'de düzenlendi. Balıkesir'de gerçekleştirilen konut projesi ile dolarını bozduran kişilere elektrik, su ve doğalgaz faturaları için bedava kullanma sözü verildi. 10 Bin Dolar Bozduran 10 Yıl Bedava Kullanacak! Balıkesir'de yer alan inşaat firması tarafından düzenlenen kampanya ile 10 bin dolar bozdurup konut satın alan kişilere elektrik, su, doğal gaz, internet, tv, bina aidatı ödemeleri için 10 yıl boyunca ödeme garantisi veriliyor. 100 Dolar Bozduran 1 Ay, 1000 Dolar Bozduran 1 Yıl, 10 Bin Dolar Bozduran 10 Yıl Fatura ve Aidat Ödemeyecek İnşaat sahibi olan müteahhit İbrahim Kaya "Biz dik duruşumuzla bunu yenmeye hazırız. Bize dolarla euro ile diz çöktüremeyecekler. Biz milletçe tüm dinamiklerimizle biz her zaman hazırız ve devletimizin, milletimizin, ülkemizin yanındayız.Kurum olarak bir kampanya başlattık. Daire satın almak üzere 100 dolar bozduranın bir ay, bin dolar bozduranın 1 yıl, 10 bin dolar bozduranın 10 yıl boyunca elektrik, su, doğal gaz, internet, tv, bina aidatı ücretlerini firma olarak biz karşılayacağız.Hainlarin ülkemize yaptığı bu darbeye karşı her zaman devletimizin yanındayız. Hiç bir zaman milletimize diz çöktüremeyecekler. Bize asla ve asla ekonomik olarak manipülasyonlarını başaramayacaklar" diyerek kampanya başlattıklarını duyurdu. Bizde emlak365.com ailesi olarak bu duyarlı davranışı nedeni ile inşaat şirketini tebrik ediyoruz...
Gelişmelerden Haberdar Olun

@