Dresuar Nasıl Kulanılır, Dekore Edilir?

Evlerin son dönemdeki en popüler aksesuarları arasında yer alan dresuar nasıl süslenir? Dresuar kullanırken bilmeniz gereken tüm püf noktalar!

DEKORASYON 18.07.2019 - 00:00 15.07.2021 - 00:15 SERHATMEDYA

Evlerin son dönemdeki en popüler aksesuarları arasında yer alan dresuar nasıl süslenir? Dresuar kullanırken bilmeniz gereken tüm püf noktalar!

Dekorasyon konusunda son dönemin en popüler parçaları arasında yer alan dresuar kullanımı yaygınlaşıyor. Dresuar Nasıl Süslenir?Genelde antrelerde kullanılan dresuarlar yatak odasına kadar girmeyi başarırken dekorasyon konusunda en çok gelen soru süsleme konusunda yaşanıyor. Dresuar süslemek için pek çok seçenek bulunurken karar verirken dresuarın bulunduğu alan ve kullanım amacı da belirleyici oluyor. Örneğin dresuar çok güneş alan aydınlık bir alanda bulunurken aşağıdaki şekilde süslenebilirken;

Işık almayan loş bir alanda ise bu durumda ise süsleme konusunda daha aydınlık seçeneklerin kullanımı öneriliyor

Dresuar Nedir?Dilimize Fransızcadan geçen kelimeler arasında yer alan Dresuar "ayaklı sehpa" anlamında kullanılmaktadır. Genelde antrelerde kullanılmakla beraber her geçen gün kullanım alanı yaygınlaşmakta, son dönemde geniş yatak odalarında dahi kullanılmaya başlanmıştır. Dresuar Nasıl Kullanılır?Dekorasyonda dresuar kullanımı için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çok dar bir alanda kullanılmamasıdır. Üzerine dresuar aynası kullanılarak tamamlanmakta olup yine şık vazalor, abajurlar, mumluklar ve fotoğraf çerçeveleri ile uyumu mükemmeldir. Ayakkabılık için ise altına hasır sepetler ile kullanımı daha yaygındır. 

 Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@