Ege Yapı BatıŞehir Nerede, Fiyat Listesi Ne Kadar?

Emlak Konut İstanbul projeleri arasında yer alan Batışehir konut projesi Ege Yapı ve Emlak Konut işbirliği ile kaliteli yaşam alanına kavuşmanızı sağlıyor.

İSTANBUL KONUT PROJELERİ 16.07.2018 - 18:03 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Emlak Konut İstanbul projeleri arasında yer alan Batışehir konut projesi Ege Yapı ve Emlak Konut işbirliği ile kaliteli yaşam alanına kavuşmanızı sağlıyor.

Türkiye'nin en büyük karma projeleri arasında yer alan Ege Yapı Batışehir konut projesi aynı zamanda Emlak Konut İstanbul projeleri arasında bulunuyor. Toplam 3 bin 189 adet konutun üretildiği projede toplam 47 farklı daire tipi satışa sunuldu. Ege Yapı Batışehir Nerede?Bağcılar konut projeleri arasında yer alan Ege Yapı Batışehir projesi 47 farklı daire tipi ile satışlarına devam ediyor. Elde kalan son dairelerin fiyatları ekonomik fiyat seçenekleri ve cazip ödeme seçenekleri ile satışa sunulurken proje cazip lokasyonu ile yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap ediyor. İstanbul TEM bağlantı yolu üzerinde yer alan proje bu sayede tüm önemli noktalara ve lokasyonlara kolay ulaşım imkanı sunuyor. 

Emlak Konut Batışehir Fiyatları Ne Kadar?Ege Yapı Batışehir fiyat listesi seçilen daire tipine göre belirlenirken elde kalan son dairelerin satışları için oldukça cazip seçenekler sunuluyor Batışehir Konut Projesi fiyatları kadar ödeme seçenekleri de dikkat çekiyor. Peşinatsız konut projeleri arayan kişilere hitap eden Ege Yapı Batışehir konut projesi içerisinde satışa sunulan daireler "peşinatsız, ara ödemesiz ve hemen teslim" seçenekleri ile satışa sunuluyor. Üstelik isteyen kişilere yönelik olarak banka kredisiz taksitle ev arayan kişilere yönelik olarak 36 ay taksitle konut satışı yapılıyor. Batışehir Ege Yapı fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor;Ege Yapı Batışehir 1+0 daire fiyatları 404 bin lira - 736 bin lira aralığında, Ege Yapı BatıŞehir  1+1 daire fiyatları 456 bin lira -934 bin lira aralığında, Ege Yapı Batışehir 2+1 daire fiyatları 752 bin lira - 1 milyon 338 bin lira aralığında, Ege Yapı Batışehir 3+1 daire fiyatları 997 bin lira - 1 milyon 559 bin lira aralığında, Ege Yapı Batışehir 4,5+1 daire fiyatları 1 milyon 354 bin lira - 1 milyon 984 bin lira aralığında satışa sunuluyor. Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@