İstanbul Konut Projeleri

KİPTAŞ Genel Müdürü Kurt'tan Eyüpsultan Yeşilpınar Evleri Projesi Açıklaması! KİPTAŞ Genel Müdürü Kurt'tan Eyüpsultan Yeşilpınar Evleri Projesi Açıklaması! İstanbul'da kentsel dönüşüm çalışmaları büyük bir hızla devam ederken konu hakkında bir son dakika açıklaması da KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt tarafından yapıldı.
Emlak Konut Çınarköy Evleri Projesinde Satış Başladı! Emlak Konut Çınarköy Evleri Projesinde Satış Başladı! Çekmeköy konut projeleri arasında yer alan ve Emlak Konut GYO güvencesi ile üretilecek olan Çınarköy Evleri konut projesi için satış başladı!
Invest Vadi Projesi Satışa Çıktı: İstanbul'da Sıfır Konut Arayanlara Metrekaresi 87 Bin Liraya Satılık Yeni Proje Invest Vadi Projesi Satışa Çıktı: İstanbul'da Sıfır Konut Arayanlara Metrekaresi 87 Bin Liraya Satılık Yeni Proje Türkiye genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı il olarak öne çıkan İstanbul'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için yeni konut projesi lansmanı yapıldı. İnvest Vadi konut projesi fiyatı ne kadar?
Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 7 Milyon Liradan Başlıyor! Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 7 Milyon Liradan Başlıyor! Türkiye genelinde konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ev fiyatlarının en çok arttığı ilimiz İstanbul olmuştu. İstanbul'da sıfır konut projesi arayanlara Soft Şile projesi!
Emlak Konut e-İhale Yöntemi İle İstanbul'da Hemen Teslim Konut Projesi Satıyor Emlak Konut e-İhale Yöntemi İle İstanbul'da Hemen Teslim Konut Projesi Satıyor Ev sahibi olmak isteyen kişilere Emlak Konut e-ihale yöntemi ile internetten cazip fiyatlarla konut satışı yapıyor.
İstanbul'a 776 Ucuz Konut Geliyor! Beykoz Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesiyle Bu Sefer TOKİ Değil Emlak Konut Üretecek İstanbul'a 776 Ucuz Konut Geliyor! Beykoz Tokatköy Kentsel Dönüşüm Projesiyle Bu Sefer TOKİ Değil Emlak Konut Üretecek Emlak Konut GYO, Beykoz Ortaçeşme kentsel dönüşüm planları kapsamında 776 konutluk dev projesine start verdi. 376 milyon liralık dev proje ile İstanbul'da konut arzı artacak.
KİPTAŞ GM Ali Kurt Açıkladı: Çınar Evleri Son Durum Ne, Hangi Tarihte Teslim Edilecek? KİPTAŞ GM Ali Kurt Açıkladı: Çınar Evleri Son Durum Ne, Hangi Tarihte Teslim Edilecek? KİPTAŞ konut projeleri arasında yer alan kentsel dönüşüm projesi olarak üretilen Çınar Evleri konut projesinde son durumu KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt duyurdu.
KİPTAŞ Devam Eden Projeler! Pendik, Silivri, Beylikdüzü, Tuzla, Güngören Projelerinde Son Durum Ne? KİPTAŞ Devam Eden Projeler! Pendik, Silivri, Beylikdüzü, Tuzla, Güngören Projelerinde Son Durum Ne? İstanbul'da ucuz ev sahibi olmak isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu KİPTAŞ konut projeleri için devam eden projelerdeki son durum açıklandı. Hangi proje, ne kadar ilerledi?
Emlak Konut Yeni Fikirpete Konut Projesi Ön Talep Toplama Dönemi Başladı! Emlak Konut Yeni Fikirpete Konut Projesi Ön Talep Toplama Dönemi Başladı! İstanbul'da kentsel dönüşüm denilince akla ilk gelen bölgeler arasında yer alan Fikirtepe'de Emlak Konut ön talep dönemini resmen başlattı.
Emlak Konut GYO Konut Projeleri ile Cer İstanbul'da Daire, Rezidans ve Loftlar Satışa Sunuldu Emlak Konut GYO Konut Projeleri ile Cer İstanbul'da Daire, Rezidans ve Loftlar Satışa Sunuldu Emlak Konut GYO tarafından geliştirilen Cer İstanbul projesi ile 41 bin metrekarelik alanda 11+1'den başlayan ve 6+1'e kadar çıkan rezidans, loft ve ticari üniteler satışa sunuldu.
Teknik Yapı Kampanyayı Patlattı: Bankasız, Kefilsiz 0.99 Vade Farkıyla Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı Teknik Yapı Kampanyayı Patlattı: Bankasız, Kefilsiz 0.99 Vade Farkıyla Taksitle Ev Sahibi Olma Fırsatı Türkiye'nin en büyük konut üreticileri arasında yer alan Teknik Yapı, İstanbul konut projeleri kategorisindeki Yücel Park, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residance konut projesi kampanyası başlattı.
Sur Yapı 0.99 Faizle Ev Sahibi Yapacak! İşte Taksitle Satılan İstanbul Konut Projeleri Sur Yapı 0.99 Faizle Ev Sahibi Yapacak! İşte Taksitle Satılan İstanbul Konut Projeleri İstanbul'da yatırımlık konut projesi fırsatları arayanlara bekledikleri müjde Sur Yapı tarafından verildi. Sur Yapı İstanbul projeleri ve satış kampanyaları haberimizde!