İstanbul Konut Projeleri

KİPTAŞ İstanbul'da TOKİ'ye rakip oldu! Beylikdüzü Kırlangıç Evler ve Arkatlı Evler konut projelerinde yeni başvurular başladı KİPTAŞ Beylikdüzü Kırlangıç Evler ve Arkatlı Evler konut projelerinde yeni başvurular başladı TOKİ 250 bin sosyal konut projesi İstanbul başvuruları başlarken KİPTAŞ konut projeleri için de yeni başvuruların alınacağı ilan edildi. KİPTAŞ Arkatlı Evler ve Beylikdüzü Kırlangıç evleri fiyatları, taksit ve peşinat tutarları kaç TL?
KİPTAŞ Sular Vadisi Projesi kapsamında işyeri kiralama ihalesi yayımladı! KİPTAŞ Sular Vadisi Projesi kapsamında işyeri kiralama ihalesi yayımladı! 14 Eylül 2022 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan ihaleyle KİPTAŞ Sular Vadisi Projesi kapsamında işyeri kiralama ihalesi düzenleyeceğini duyurdu. Detaylar haberimizde...
Emlak Konut Çınarköy Evleri lansman fiyatları avantajıyla şimdi satışta! Emlak Konut Çınarköy konut projesi için satışlar başladı! Emlak Konut GYO kalitesi ve güvencesi altında İstanbul Çekmeköy konut projeleri kategorisinde yer alan Çınarköy Evleri için satışlar başladı.
Emlak Konut'tan İstanbul'a yeni proje! Emlak Konut GYO Hoşdere vadi evleri konut projesi için imzalar atıldı Emlak Konut GYO Hoşdere vadi evleri konut projesi için imzalar atıldı İstanbul'da konut arzını arttırma kararı alan Emlak Konut GYO yeni projesini duyurdu. Emlak Konut Vadi Evleri konut projesi için ilk imzalar atıldı.
KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt'tan yeni satış müjdesi! Arkatlı Evleri yeni etap başvurusu ne zaman? KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt'tan yeni satış müjdesi! İstanbul'da yükselen ev fiyatları nedeniyle vatandaşlar TOKİ ve KİPTAŞ tarafından üretilen ucuz konut projelerine daha fazla ilgi göstermeye başlamıştı. KİPTAŞ Arkatlı Evleri konut projesi için yeni etap müjdesi geldi!
Emlak Konut Yeni Fikirtepe Konutları Projesinde Satış Başladı! Emlak Konut Yeni Fikirtepe Konutları Projesinde Satış Başladı! İstanbul'da kentsel dönüşümün kördüğüme dönüştüğü Fikirtepe'de Emlak Konut devreye girmişti. Kadıköy'de konut projesi arayanlara Yeni Fikirtepe Konutları...
Milli Saraylar Lojmanlarına Ait Arazi Üzerine Referans Beşiktaş Projesi Geliyor! Beşiktaş'a Yeni Konut Projesi! İstanbul'da konut arzı için yeni projeler açıklanmaya devam ederken bunlardan biri de Referans Beşiktaş konut projesi olarak öne çıktı.
KİPTAŞ Genel Müdürü Kurt'tan Eyüpsultan Yeşilpınar Evleri Projesi Açıklaması! KİPTAŞ Genel Müdürü Kurt'tan Eyüpsultan Yeşilpınar Evleri Projesi Açıklaması! İstanbul'da kentsel dönüşüm çalışmaları büyük bir hızla devam ederken konu hakkında bir son dakika açıklaması da KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt tarafından yapıldı.
Emlak Konut Çınarköy Evleri Projesinde Satış Başladı! Emlak Konut Çınarköy Evleri Projesinde Satış Başladı! Çekmeköy konut projeleri arasında yer alan ve Emlak Konut GYO güvencesi ile üretilecek olan Çınarköy Evleri konut projesi için satış başladı!
Invest Vadi Projesi Satışa Çıktı: İstanbul'da Sıfır Konut Arayanlara Metrekaresi 87 Bin Liraya Satılık Yeni Proje Invest Vadi Projesi Satışa Çıktı: İstanbul'da Sıfır Konut Arayanlara Metrekaresi 87 Bin Liraya Satılık Yeni Proje Türkiye genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı il olarak öne çıkan İstanbul'da ev sahibi olmak isteyen kişiler için yeni konut projesi lansmanı yapıldı. İnvest Vadi konut projesi fiyatı ne kadar?
Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 7 Milyon Liradan Başlıyor! Soft Şile Projesinde Fiyatlar Dudak Uçuklattı: Satılık Villa Fiyatları 7 Milyon Liradan Başlıyor! Türkiye genelinde konut fiyatları büyük bir hızla yükselmeye devam ederken ev fiyatlarının en çok arttığı ilimiz İstanbul olmuştu. İstanbul'da sıfır konut projesi arayanlara Soft Şile projesi!
Emlak Konut e-İhale Yöntemi İle İstanbul'da Hemen Teslim Konut Projesi Satıyor Emlak Konut e-İhale Yöntemi İle İstanbul'da Hemen Teslim Konut Projesi Satıyor Ev sahibi olmak isteyen kişilere Emlak Konut e-ihale yöntemi ile internetten cazip fiyatlarla konut satışı yapıyor.