Ege Yapı Ispartakule'de Markalı Yeni Konut Projesinde Ön Talep Toplamaya Başladı!

Markalı konut projelerinde söz sahibi firmalar arasında yer alan Ege Yapı yeni projesi Ispartakule için ön talep toplamaya başladı. 

Konut Projeleri 23.11.2021 - 03:46 23.11.2021 - 03:46 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de inşaat sektöründe yeni projeler ile alakalı gelişmeler olmaya devam ediyor. Artan inşaat maliyetlerine rağmen firmalar yeni projelerini devreye sokmaya başladılar. Türkiye'de markalı konut projeleri konusunda söz sahibi firmalar arasında yer alan Ege Yapı yeni projesinin duyurusunu yaptı. Buna göre firma tarafından İstanbul Ispartakule'de markalı konut projesi gerçekleştiriliyor. 

EGE YAPI ISPARTAKULE'DE ÖN TALEP ALMAYA BAŞLADI

2021 yeni konut projeleri ile alakalı olarak gelişmeleri yakından takip eden ve topraktan ev sahibi olmak isteyenler için Ege Yapı yeni bir fırsat sunuyor. İstanbul'un çok önemli bir lokasyonu olan Ispartakule'de Ege Yapı tarafından başlatılan yeni projede ön talepler alınmaya başlandı. Markalı bir konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlere çok uygun fiyatlarla konut satışı yapılması için harekete geçildi. 

YENİ KONUT PROJESİ

İstanbul'un hızlı bir gelişim gösteren lokasyonu olan Avrupa Otoyolu ile Kuzey Marmara Otoyolu'nun bağlantı noktasında yer alacak olan projenin detayları da belli olmaya başladı. Buna göre ana bağlantı yollarının hemen yanıbaşında yer alan yeni markalı konut projesi geniş sosyal imkanlar, lüks ve konforlu yaşam imkanı, panoramik göl manzarası, doğa ile iç içe niteliklere sahip olduğu bildirildi. 

19 BİN METREKARE ALAN ÜZERİNE İNŞA EDİLECEK

19 bin metrekarelik alanda inşa edilecek olan yeni projede Ege Yapı çevreye duyarlı konutlar inşa edecek. Proje içerisinde 1+1'den 4+1'e kadar çeşitli büyüklüklerde konutların inşası yapılacak. Farklı daire tiplerinde tasarlanan projede en dikkat çekici olan ise göl manzarasına sahip geniş balkonlar olacak.

Ege Yapı'nın Ispartakule'deki yeni projesinde lokasyon ayrı bir cazibeye sahip olacak. Hastanbelere, üniversitelere, AVM'lere, toplu taşıma hatlarına oldukça yakın bir konumda olan projeden ev sahibi olmanın ayrıcaklı bir yatırım olacağı bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@