İBB'den Toplu İmarlı Arsa Satışı! Kağıthane, Tuzla, Fatih, Kartal, Pendik, Şişli, Eyüpsultan m2 Fiyatları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 10 farklı arsa satış ilanı yayımladı. Kentin farklı ilçelerinde yer alan arsalar için ilan edilen m2 fiyatları ile arsa satış ihale bilgileri haberimizde.
İBB'den Toplu İmarlı Arsa Satışı! Kağıthane, Tuzla, Fatih, Kartal, Pendik, Şişli, Eyüpsultan m2 Fiyatları

İstanbul'da arsa almak isteyenler için çok önemli fırsatlar geldi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda 10 farklı ilçede 10 farklı arsanın satılacağını duyurdu. Belediye başkanlığı'nın ilan listesinde yer alan satış duyurularında rakamlar açıkladı.

İBB'DEN İHALE İLE İMARLI ARSA SATIŞ DUYURUSU

* İBB duyurusunda Kağıthane'de konut imarlı arsa hissesi açık artırma ile satılacağını açıkladı. Arsanın muhammen bedeli 1 milyon 350 bin TL olarak açıklandı.

* İkinci duyurda Fatih'te 275,57 m2 konut imarlı arsanın satılacağı açıklandı. İhale için ilan edilen muhammen bedel 2 milyon 970 bin TL oldu.

* İstanbul Tuzla'da yer alan ve mülkiyeti İBB'ye ait olan 386 m2 arsa 957 bin TL muhammen bedel ile satılacak.

* Pendik'te konut imarlı arsa hissesi açık artırma ile satılacak İBB arsanın 430 m2 büyüklükte olduğunu ve muhammen bedelin 1 milyon 137 bin TL olduğunu açıkladı.

* İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bir diğer duyurusunda 128 m2 arsa satışı yapacağını bildirdi. Arsa için 3 milyob 520 bin TL değer belirlendi.

* Eyüpsultan'da 501 m2 konut imarlı arsa hissesi İBB tarafından satılacak. İBB muhammen bedeli 1 milyon 819 bin TL olarak açıkladı.

* İBB Kartal'da 403,19 m konut imarlı arsayı ihale ile satacak. Arsanın değeri 1 milyon 431 bin TL olarak açıklanırken yüzölçümü 403 m2 olarak duyuruldu.

* Pendik için ikinci bir duyuru yayımlayan İBB 912 m2 arsayı 1 milyon 548 bin TL ile satışa çıkardı.

* İBB Şişli'de konut imarlıyı arsa hissesi kapalı teklif ile satacak. Toplam 312 m2 büyüklükte olan arsa için belirlenen muhammen bedel 5 milyon 92 bin TL.

* Son duyuru ise yine İstanbul Eyüpsultan İlçesi oldu. Burada 191 m2 konut imarlı arsa 1 milyon 528 bin TL muhammen bedel ile ihaleye çıkaracak.

Yukarıda özellikleri ve fiyatları yer alan arsa satışları için istekli olan vatandaşlar başvurularını İBB İhale Birimi üzerinden yapacaklar. Arsa satış duyuruları İBB'nin web sitesinden yada basın ilan kurumundan incelenebilir. İhale işlemleri aralık sonu ocak başı gibi değişen tarihlerde olacak.