Emlak Konut Niğde Cadde Dükkanları İçin Açık Artırma İlanı Yayımladı!

Yatırımcılara büyük fırsat! Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan Niğde Cadde Dükkanları açık artırma usulü ile satışa sunulacak. Detaylar haberimizde!

Emlak Haberleri 03.06.2019 - 08:24 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

Yatırımcılara büyük fırsat! Emlak Konut GYO tarafından satışa sunulan Niğde Cadde Dükkanları açık artırma usulü ile satışa sunulacak. Detaylar haberimizde!

Emlak Konut GYO Niğde Cadde Dükkanları için açık artırma ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Niğde Cadde Dükkanları için 20 Haziran Perşembe günü açık artırma düzenlenecek. Niğde Cadde Dükkanları Nerede?Merkezi lokasyonu ile yatırımcılara kısa vadede büyük kazanç vadeden Niğde Cadde Dükkanları Bor Caddesi üzerinden yer alıyor. Dükkanlar Niğde Devlet Hastanesine 5 dakika, Şehir Merkezine 5 dakika, Ömer Halis Demir Üniversitesine 5 dakika, Otobüs terminaline 20 dakika ve Tren İstasyonuna 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Niğde Cadde Dükkanları Fiyatları Ne Kadar? Niğde Cadde Dükkanları Satış Fiyatları Listesi Satışa sunulan dükkanlar için belirlenen muhammen bedeli en düşük olan dükkan 860 bin lira olarak açıklanırken en yüksek dükkan satış fiyatı ise 4 milyon 620 bin lira olarak açıklandı. İşte muhammen satış bedeli fiyat listesi Niğde Cadde Dükkanları İhalesi Hangi Tarihte Yapılacak?Niğde Emlak Konut tarafından yapılan açıklamalara göre söz konusu ihale 19 Haziran Çarşamba günü saat 17:00 itibari ile yapılacak. Yaşamın başladığı Niğde Emlak Konutları projesi içerisinde yer alan Niğde Cadde Dükkanları için 16 adet cadde dükkanı hemen teslim olarak ihale yöntemi ile satışa sunulacak. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@