Emlak Vergisi Kredi Kartı Taksit Kampanyaları Kasım 2019! Taksit Yapan Bankalar ve Taksit Sayıları

Emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri başladı. Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman, emlak vergisi taksitlendirme nasıl yapılır? Emlak vergisi taksit yapan kredi kartları ile emlak vergisi taksit yapan bankalar haberimizde!

Emlak Haberleri 12.11.2019 - 11:55 15.07.2021 - 00:12 Serhat Karaman

Emlak vergisi ikinci taksit ödemeleri başladı. Emlak vergisi son ödeme tarihi ne zaman, emlak vergisi taksitlendirme nasıl yapılır? Emlak vergisi taksit yapan kredi kartları ile emlak vergisi taksit yapan bankalar haberimizde!

Emlak Vergisi 2019 Kasım ödemeleri başladı. Emlak vergisi taksitlendirme işleminden yararlanarak 2 eşit taksit halinde ödemek isteyenler için ikinci taksit ödeme işlemleri başladı. Emlak Vergisi İkinci Taksidi Ne Zaman Ödenir?Emlak Vergisi ikinci taksit ödemeleri Kasım ayında yapılıyor. 1 Kasım - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında ödeme yapacak olan kişilere bankalar taksitlendirme seçeneği de sunuyor. Emlak Vergisi Taksit Yapan Kredi Kartları 2019Emlak vergisi kredi kartı taksit kampanyaları başladı. İş Bankası Maximum MaxiMiles Kredi Kartı Çevre ve Temizlik Vergisi 2 Taksit İmkanı Maximiles’ınızla 30 Kasım’a kadar Belediye vezneleri ve Belediyelere ait internet siteleri üzerinden yapacağınız 100 TL üzeri Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinde faizsiz 2 taksitte geri ödeme imkanı sunuluyor. İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile ödeme yapan kişilere emlak vergisini 2 taksitle ödeme yapabilecek. 

Vakıfbank WorldCard İle 3 Taksit İmkanı VakıfBank Worldcard ile 1– 30 Kasım 2019 tarihleri arasında Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemelerinizde ücretsiz 3 taksit ile ödeme imkanı sunuluyor. Anlaşmalı belediyelerde işlem anında bireysel kredi kartları için 3 taksit yapılırken, anlaşmalı olmayan belediyelerden ödeme yapıldıktan 1 gün sonra Telefon Bankacılığı  08502220724 üzerinden bireysel kredi kartlar için  ücretsiz 3 taksit  yapılabilecek. 

İnternetten Emlak Vergisi Ödeme Nasıl Yapılır?Evet, emlak vergisi internetten ödeniyor. E Belediye hizmeti veren bankalar online emlak vergisi ödeme imkanı sunulmaktadır. Buna ek olarak internet bankacılığı üzerinden de emlak vergisi ödenebilmektedir. Bunun için ödemeler bölümünden vergi ödeme bölümüne girerek anlaşmalı bankalar üzerinden ödeme yapılabilmektedir. İnternetten Emlak Vergisi Nasıl Ödenir? İlk olarak e devlet üzerinden ya da google araması ile taşınmazın bağlı olduğu belediyenin internet sitesine giriş yapın. İnternetten emlak vergisi ödeme işlemi için mutlaka belediyenin e belediye hizmeti sunması şartı aranmaktadır. Yani belediyeninin isminin internetten hizmet veren belediyeler listesinde yer alması gerekiyor. Belediye internet sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra online ödeme bölümünden emlak vergisi ödeme işlemi yapılıyor. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com 


Gelişmelerden Haberdar Olun

@