Esenler Millet Bahçesi Açılışı Yapılıyor! Esenler Millet Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bugün açılacak olan 15 Temmuz Esenler Millet Bahçesi ve Taş Camii bugün açılıyor.

Esenler Millet Bahçesi Açılışı Yapılıyor! Esenler Millet Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından bugün açılacak olan 15 Temmuz Esenler Millet Bahçesi ve Taş Camii bugün açılıyor. Peki, Esenler Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Esenler'de yer alan aralarında 15 Temmuz Esenler Millet Bahçesi ve Esenler Taş Camii gibi eserlerin bulunduğu bir dizi açılış için Esenler'de düzenlenecek olan törene katılacak.Esenler Millet Bahçesi Açılışı Saat Kaçta?Esenler Millet Bahçesi açılışı bugün saat 14:00 itibari ile başlayacak olan törenle Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılacak. Açılış töreni ile beraber Esenler Millet Bahçesi ve Taş Camii gibi pek çok önemli projenin açılışı gerçekleştirilecek.15 Temmuz Esenler Millet Bahçesi Nerede?Bugün düzenlenecek olan açılış törenine gitmek isteyen kişler "Esenler Millet Bahçesi nerede?" sorusunun yanıtını aramaya başladı. Esenler Millet Bahçesi Esenler sınırları içerisinde yer alan Metris Kışlası sınırlarında yer alıyor.Yeni Eski Metris Kışlası yeni Esenler Millet Bahçesi olarak hizmet verecek. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 1912 yılından bu yana kullanılan Esenler - Atışalanı sınırları içerisinde yer alan Metris Kışlası bundan sonra vatandaşların ücretsiz olarak yararlanacağı Esenler Millet Bahçesi olarak ziyaretlere açılacak.Esenler Millet Bahçesi Nasıl Gidilir?Esenler Millet Bahçesi'ne gidiş için Atışalanı istikametine giden tüm ulaşım araçlarını kullanma imkanınız bulunuyor. Esenler 15 Temmuz Millet Bahçesi toplamda 240 bin metrekarelik dev bir alana sahip.Bu özelliği ile Esenler Millet Bahçesi hem en büyük millet bahçeleri arasında yer alıyor hem de Türk Silahlı Kuvvetleri arazileri üzerine kurulan ilk millet bahçesi unvanını da ele geçiriyor.Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"