Ev, Arsa, Büro, Tarla! THK Kendisine Ait 44 Taşınmazı Satışa Çıkardı

Türk Hava Kurumu (THK) kendisine ait bazı taşınmazların satışı için 13 Ağustos tarihinde ihale düzenleyeceğini duyurdu.

Ev, Arsa, Büro, Tarla! THK Kendisine Ait 44 Taşınmazı Satışa Çıkardı

Kurumların kendilerine ait gayrimenkulleri satışlarına dair ihale ilanlarında farklı özelliklerde ki taşınmazlar satışa çıkarılıyor. THK'da yayımladığı son duyurusu ile kendisine ait bazı taşınmazların satışı için ihale düzenleyeceğini bildirdi.

THK KENDİSİNE AİT 44 TAŞINMAZI SATIŞA ÇIKARDI

Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı mülkiyeti kendisine ait olan gayrimenkullerin satışı için geçmiş tarihli bir Resmi Gazete sayısında ilan yayımladı. "Mülkiyeti Türk Hava Kurumu Genel Başkanlığı'na Ait 44 Adet Taşınmazın Satışı 18 Ağustos 2021 Çarşamba Günü Açık Artırma Usulü ile İhale Edilecektir." ifadelerinin yer aldığı ilan kapsamında farklı özelliklerde ki taşınmazlar satılacak. THK gayrimenkul satış duyurusunda taşınmazların yurdun farklı illerinde yer aldığı bildirildi.

Gayrimenkul Satışı Yapılacak Şehirler

Duyuruya göre taşınmaz satışları Antalya, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Niğde, Tekirdağ, Aksaray ve Yalova illerinde olacak.

Taşınmaz satışlarında konut ilanının yanı sıra, işyeri özellikli büro, depo ilanları ve arsa ile arazi satış ilanları yer alıyor.

TAŞINMAZ SATIŞ LİSTESİ

Taşınmaz satışı ilan yayımlayan THK'nın 44 gayrimenkul için yayımladığı tablo aşağıda. Bu tabloda ihaleye katılacak olan istekliler gayrimenkul özelliklerinin tamamını inceleyebilecekler.

thk1

thk2

İHALE TARİHİ VE BAŞVURU İŞLEMLERİNE DAİR DETAYLAR

Yukarıda yer alan tabloda ki gayrimenkullerin satışları için başvurular 18 Ağustos tarihine kadar devam edecek. İhale ise 18 Ağustos günü tamamlanacak. Açık artırma usulü ile yapılacak olan taşınmaz satışlar için Türk Hava Kurumu'nun satış ilanı www.winvestate.com internet adresinde yer alıyor. İstekliler bu site üzerinden ihale detaylarını öğrenebilecek başvurularını yapabilecek ve ihaleye katılabilecekler.

SONRAKİ HABER