Ev Sahibi Olmak, Konut Almak İsteyenlere Emlak Katılım Bankası Ucuz Ev Müjdesi Geldi!

Yeniden faaliyete geçirilen Emlak Katılım Bankası üzerinden yüzlerce ucuz ev satışa çıktı. Ev sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Emlak Bankası tarafından satışa sunulan ucuz konutlar haberimizde!

Emlak Haberleri 12.10.2019 - 17:00 15.07.2021 - 00:13 Serhat Karaman

Yeniden faaliyete geçirilen Emlak Katılım Bankası üzerinden yüzlerce ucuz ev satışa çıktı. Ev sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Emlak Bankası tarafından satışa sunulan ucuz konutlar haberimizde!

Ev sahibi olmak isteyen kişilere ucuz konut fiyatları ve uygun ödeme koşulları sunulabilmesi adına Emlak Bankası tasfiye sürecinden çıkarılmıştı. Banka yapılan yasal düzenlemeler sonucunda katılım bankası statüsü ile yeniden faaliyete geçirilmişti. Beklenen müjdeli haber geldi. Emlak Katılım Bankası ucuz ev satışına başladı. Emlak Bankası Evleri Satılıyor! Emlak Katılım Bankası internet sitesi üzerinden verilen ilanlarla mülkiyeti bankaya ait olan çok sayıda taşınmazı satışa çıkardığını duyurdu. Satışa sunulan taşınmazlar arasında 45 bin liradan başlayan fiyatlarla satılık daireler bulunurken buna ek olarak satılık fındık tarlaları, arsalar, yatırımlık işyerleri ve dükkanlar gibi çok sayıda farklı taşınmazda bulunuyor. 

Emlak Bankası Satılık Evler İlanlarına Nasıl Ulaşılır?Emlak Katılım Bankası internet sitesi üzerinden verilen satılık daire ilanları için başvurular yine internet sitesi üzerinden alınıyor. Kendisi için en uygun olan evi belirleyen kişiler ilanın yanında yer alan teklif ver butonuna basarak teklif vererek ev sahibi olma fırsatına sahip oluyor. Emlak Bankası Satılık Gayrimenkuller Listesine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ...Emlak Katılım Bankası Konut Finansmanı Kar Payı Oranı Düştü! Emlak Bankası konut kredisi faiz oranı ilk açıklandığında yüzde 14 olarak sitede yer almıştı. Emlak365.com sitesi olarak sizlere duyurmuş olduğumuz haberimizin ardından bankadan yeni bir konut kredisi güncellemesi geldi. Emlak Bankası konut kredisi faiz oranı düştü. Emlak Bankası internet sitesi üzerinden yapılan güncelleme ile yeni konut kredisi faiz oranı yüzde 1.35 olarak revize edildi. 

Emlak Katılım Bankası Taşıt Finansmanı Kar Payı Oranı Açıklandı! Emlak Bankası taşıt kredisi faiz oranı ise hem sıfır araç kredisi hem de ikinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişiler için yüzde 1,39 olarak revize edildi. 

Emlak Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi Finansman Oranı Ne Zaman Açıklanacak?Bankanın internet sitesinde ihtiyaç kredisi paketlerine yer verilirken kredi hesaplama bölümünde ise ihtiyaç finansmanı kategorisi yer almadı. Bankanın ilk etapta sınırlı kaynağını konut ve taşıt finansmanı için kullanacağı ilerleyen dönemlerde ise ihtiyaç finansmanı vereceği belirtiliyor. Bankaların güncel ve son dakika kredi haberlerini takip etmek, ucuz konut projeleri ve TOKİ haberlerinden haberdar olmak isterseniz;EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@