Faiz Yok Peşinat Yok Ayda 1500 TL Taksitle Ev 750 TL Taksitle Araba Sahibi Olabilirsiniz!

Ev ve araç sahibi olmak isteyenler ayda 1500 TL taksitle ev, 750 TL taksitle araç satın alabilecekler. Hem de faizsiz, peşinatsız, koşulsuz. İşte projeye ilişkin ayrıntılar.

Konut Projeleri 21.02.2022 - 16:08 21.02.2022 - 16:17 Büşra Uluşen

Uygun fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenlerin yeni tercihi Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı oluyor. Sinpaş'tan ev almak isteyenlere banka yok, faiz yok ve peşinat yok. Hayalindeki eve kavuşmak için bankaların yüksek faizleriyle uğraşmak istemeyenler ve uygun taksitlerle güzel bir ev satın almak isteyenler için Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı bulunmaz bir nimet. Aynı zamanda Sinpaş ile piyasanın çok altında taksitler ile araç sahibi de olabilirsiniz. 

AYLIK 1.500 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ!

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı ile bütçenixe uygun ödeme planını belirleyerek aylık 1.500 TL'den başlayan fiyatlarla hayalinizdeki eve sahip olabilrisiniz. 

Yapı Tasarruf Sandığına katılmak için herhangi bir şart aranmazken vatandaşlara 120 aya varan vade imkanı da sunuluyor. Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı sistemi 1974 yılından beri toplam 61 proje yaparak 120 bin kişiyi ev sahibi yaptı. 

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı kapsamında başvuru yapan vatandaşlar, projenin geçerli olduğu bölgelerde aylık 1.500 TL taksit ödeyerek ev sahibi olma şansı yakalayabilecek. Sinpaş'ın bu projesine başvurmak için ekstra bir şey yapmanıza da gerek kalmıyor. Resmi internet sitesi üzerindeki formu doldurduğunuzda size en uygun ev ve ödeme planını çıkarmak için tarafınıza telefon ile ulaşıyorlar. 

sinpaş

Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı için resmi internet siteleri üzerinden yapılan duyuruda '' Faizsiz, bankasız, peşinatsız ev alma sistemi yarım asırlık Sinpaş Holding tecrübesi ile buluştu. Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı, sağladığı teslimat güvencesi ve avantajlı kampanyaları ile yatırımınızı en doğru şekilde değerlendirmek için sizleri bekliyor '' ifadesi kullanılıyor. 

AYLIK 750 TL TAKSİT ÖDEYEREK YEPYENİ OTOMOBİL SAHİBİ OLMA FIRSATI!

Otomobil fiyatları bir hayli yükselmişken Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı bu konuda da destek olmaya devam ediyor. SYTS ile aylık sadece 750 TL taksitle araç sahibi olma imkanı sunuyor. Üstelik bu proje ile bankasız, peşinatsız hayalinizdeki araca kavuşabileceksiniz. Sinpaş Yapı Tasarruf Sandığı'nın sizler için özel oluşturacağı ödeme planıyla kredi çekmeden ara satın alabileceksiniz. 

sinpaş araba

Bunun yanında SYTS ile taksit ödemeleri, başvurular sonrasında kişi tarafından belirlenen ödeme planı ile istenilen sürede başlatılabiliyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@