Feyzullah Yetgin İstifa Etti! Yeni Halk GYO Genel Müdürü Erdal Bekin Oldu

Aynı zamanda GYODER Başkanı olan Feyzullah Yetgin Halk GYO Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti. Şirket tarafından yapılan açıklama ile yeni genel müdür olarak Erdal Bekin'in atandığı duyuruldu. Peki, Erdal Bekin kimdir, nerelidir?

EMLAK HABERLERİ 13.02.2020 - 11:20 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Aynı zamanda GYODER Başkanı olan Feyzullah Yetgin Halk GYO Genel Müdürlüğü görevinden istifa etti. Şirket tarafından yapılan açıklama ile yeni genel müdür olarak Erdal Bekin'in atandığı duyuruldu. Peki, Erdal Bekin kimdir, nerelidir?

Türkiye'nin en büyük ve köklü Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Halk GYO şirketinden genel müdürlüğü el değiştirdi. Aynı zamanda GYODER Başkanı olarak ta görev alan Feyzullah Yetgin, Halk GYO Genel Müdürlüğü görevinden istifa ettiğini duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamada boşalan genel müdürlük görevine Erdal Bekin'in atandığı ilan edildi. HALK GYO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ATAMASI KAP AÇIKLAMASI!Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür'ü Sayın Dr. Feyzullah YETGİN, 11.02.2020 tarihli dilekçe ile görevlerinden istifa ettiğini Şirketimiz Yönetim Kurulu'na bildirmiştir.Yönetim Kurulumuzca; Şirketimiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür'ü Sayın Dr. Feyzullah YETGİN'in sunduğu istifasının, 11.02.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere kabulüne ve Şirketimiz Genel Müdür Yardımcısı Sayın Erdal BEKİN'in boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK. 363. maddesi gereğince, yapılacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere atanmasına ve Şirketin Yönetim İç Yönergesi'nde tanımlanan Genel Müdür Yetki ve Görevlerini yerine getirmek üzere Genel Müdürlük görevini vekaleten yürütmesine, karar verilmiştir.ERDAL BEKİN KİMDİR, NERELİDİR?1975 İstanbul doğumludur. 1998 İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunudur. Kariyerine 1999 yılında Halkbank İstanbul ve Trakya Bölge Müdürlüğü Ekspertiz ve Proje Değerlendirme Müdürlüğü'nde Gayrimenkul Eksperi olarak başlamıştır. 2002 senesinde İnşaat ve Ekspertiz Daire Başkanlığı'nda Mühendis olarak kademesini yükseltmiştir. 2011 senesinde Halk GYO bünyesine Proje Uygulama Bölümü'nde Yönetmen olarak atandı. 2012 senesinde bu seferde aynı bölümde Müdür unvanı ile ataması yapılmıştır. Şirkette Proje Geliştirme ve Uygulama Genel Müdür Yardımcısı Genel Müdür V. / Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Bekin, Feyzullah Yetgin'in istifa etmesinin ardından Halkbank GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Emlak365.com 


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@