Garanti Bankası İstanbul'da 100.000 TL, 107.000 TL, 131.000 TL'ye Ev Satıyor

Garanti BBVA gayrimenkul satış duyurusunda İstanbul'un farklı ilçelerinde yer alan konutlarını 100.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkardığını duyurdu.

Emlak Haberleri 05.10.2021 - 11:58 05.10.2021 - 12:02 Mustafa KARAGÖZ

Garanti Bankası kendisine ait gayrimenkullerin satışlarına ekim ayı itibariyle devam ediyor. Bankanın gayrimenkul satış sitesinde yer alan duyuruların önemli bir bölümü İstanbul için olurken bizlerde İstanbul için ilana çıkılan daire satış duyurularını derledik. 

İSTANBUL'DA 100.000 TL'YE DAİRE

İstanbul için çok sayıda konut satış duyurusu yayımlayan Garanti BBVA, konutlar için fiyatların 100.000 TL'den başladığını duyurdu. En ucuz konut olarak satışa çıkarılan bir daire için bilgi veren banka, 

dairenin Esenyurt İlçesi Yunus Emre Mahallesinde olduğunu duyurdu. Söz konusu konutun 83 metrekare olduğunu ilan eden banka konutun satışı için ilk teklifin beklendini duyurdu. Listenin ikinci sırasında yer alan diğer daire ise 107 bin TL'ye satışa çıkarıldı. Söz konusu konut ise Esenyurt İlçesi Pınar Mahallesinde yer alıyor. Konutun büyüklüğü 62 metrekare olarak ilan edildi. 

Konutlar için Fiyat Listesi

garanti bbva konut satışıgaranti bbva konut satışı 2

Garanti Bankası'nın listesinde çok daha fazla duyuru bulunuyor. İstekliler bankanın resmi web sitesi üzerinden bu ilanlara ulaşabilirler ve kendilerine uygun daire olup olmadığını araştırabilirler. Ayrıca farklı illerde yaşayan vatandaşlar kendi şehirleri için arama yapabilirler. 

BANKADAN KONUT NASIL ALINIR? NE YAPMAK GEREKİYOR?

Bankanın ilan ettiği duyurularda kendilerine uygun bir ev bulan vatandaşlar açık artırma sürecine dahil olacaklar. Bu kapsamda vatandaşlar Garanti BBVA'nın resmi gayrimenkul sitesi üzerinden internet bankacılığı hizmetleri ile başvurularını yapabileekler. 

Banka müşterisi olmayanlar ise Garanti BBVA şubelerine giderek ilgilendikleri konutlar için bizzat başvuru yöntemini tercih edebilirler. 

Vatandaşlar banka şubelerinden yada internet bankacılığından başvurularını yaptıktan sonra ihalede teklif verecekler. İhale süreci dolmadan verilen en yüksek teklife ise konutlar satılır. İlan edilen rakamlar da ilk teklif fiyatlarıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@