Gayrimenkul Satışı İçin Garanti Bankası 2022 İlanları Yayımlandı: 160 M2 3+1 Apartman Dairesi 86 Bin TL Fiyatla Satışta

Garanti Bankası gayrimenkul satışı için 2022 yılının beklenen ilk ilanlarını yayımladı. Bankadan, icradan satılık ev almak isteyenlere ucuz ev müjdesi geldi. Garanti Bankası satılık ev, daire ilanları

Emlak Haberleri 03.01.2022 - 15:36 03.01.2022 - 15:36 Gülcan Özer

Bankalardan, icradan satılık ucuz ev ilanları için bankalar beklenen güncellemelerine başladı. Bu bankalardan biride Garanti Bankası oldu. Türkiye'nin 81 ilinde satılık gayrimenkul ilanları yayımlayan Garanti Bankası satılık apartman dairesi, arsa, tarla ve bahçe ilanlarını yayımladı. 

2021 senesinde rekor üzerine rekor kıran konut fiyatları nedeni ile ev sahibi olmak her geçen gün zorlaşmaya devam ederken vatandaşın tek çaresi bankadan ucuza satılık ev ilanları olmuştu. Özellikle de bankaların icralık satılık konut fiyatları piyasa fiyatının yarısının da altına satılan fiyatları büyük ilgi görmüştü. Garanti Bankası bu alanda ucuz konut fiyatları ile diğer bankaların bir adım önüne çıkmayı başardı. 

GARANTİ BANKASI SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI: 160 M2 3+1 APARTMAN DAİRESİ 86 BİN TL FİYATLA SATIŞTA!

Bankadan satılık ucuz evler arayan kişiler için Garanti Bankası beklenen ilanları yayımladı. Garanti Bankası gayrimenkul satış ilanları arasında dükkan, depo, işyeri, arsa, tarla, bağ, bahçe ve yazlık gibi ilanların yanı sıra satılık apartman dairesi ilanları da düşük fiyatları ile öne çıkarken en düşük konut satış fiyatı 58 bin TL olarak ilan edildi. 

garanti konut satış ilanları

Garanti Bankası tarafından satışa sunulan Şanlıurfa 'nın Eyyübiye ilçesine bağlı olan Direkli Mahallesi'nde yer alan 85 m2 apartman dairesi 58 bin TL fiyatla satışa sunuldu. Giresun Merkez'de yer alan 100 m2 büyüklüğe sahip olan 3+1 apartman dairesi satış fiyatı ise 836 bin TL olarak ilana çıktı. Kırıkkale Yahşihan Yenişehir Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 35 M2 büyüklüğe sahip olan apartman dairesi için ise satış fiyatı 84 bin TL oldu. 

mardin merkez konut satış ilanı

GARANTİ BANKASI SATILIK APARTMAN DAİRESİ İLANLARI! 

Garanti Bankasından satılık apartman dairesi almak isteyenler için Mardin Merkez'de yer alan 160 m2 3+1 ev için belirlenen satış fiyatı ise 86 bin TL olarak duyuruldu. Banka satılık konut ilanları kapsamında yurt genelinde yer alan çok sayıda apartman dairesi ve bankadan satılık müstakil evler için satış ilanı yayımladı. 

garantiden ev nasıl alınır

BANKADAN, İCRADAN SATILIK EV NASIL ALINIR, GARANTİ BANKASI SATILIK APARTMAN DAİRESİ İÇİN NASIL TEKLİF VERİLİR?

Bankadan satılık ev almak isteyenler için Garanti Bankası satılık gayrimenkul ilanlarını kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlamakta olup ilanda yer alan teklif ver butonuna tıklayarak sizden istenilen kişisel bilgileri doldurarak satış ekibinin size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@