Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Yatırımlık Dükkan Satış İhalesi İlanı Yayımladı!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi taşınmaz satış ihalesi ilanı yayımladı. Yayımlanan ilan ile 6 dükkan ihale ile satışa sunuldu.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Yatırımlık Dükkan Satış İhalesi İlanı Yayımladı!

Mülkiyeti Gaziantep Şehitkamil Belediyesi'ne ait olan 6 adet dükkanın 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesi (a) fıkrası gereğince Kapalı teklif usulü ile ihaleye çıkartılacağı ilan edildi. Gaziantep Şehitkamil ilçesi İbrahimli Mahallesi sınırları içerisinde yer alan dükkanlar ihale yöntemi ile en yüksek teklifi veren kişilere satılacak.

25 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak olan ihale 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesi (a) fıkrası gereğince Kapalı teklif usulü artırma suretiyle yapılacak. İhalede en düşük muhammen bedeli 435 bin 968 lira ve en yüksek muhammen bedeli 1 milyon 743 bin 872 lira olarak belirlenen farklı büyüklüklere ve konuma sahip olan 6 dükkan satışa sunulacak.

GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ DÜKKAN SATIŞ İHALESİ İLANI!

Şehitkamil Belediyesi tarafından satışa sunalan dükkanlar için ihale 25 Ağustos 2021 tarihinde Atatürk Kültür ve Spor Merkezi (İpek Yolu Üzeri) Meclis Salonunda İhale Komisyonunca yapılacak. İhaleye iştirak edecek istekliler belediye tarafından hazırlanan ihale şartnamesini 100 lira ücret karşılığında Şehitkamil Belediyesi Destek Hizm. Müdürlüğü İhale servisinden satın alabilecekler.

şahinbey-belediyesi-dükkan-satış-ihalesi

Dükkanların satış ihalesine katılmak isteyen isteklilerin kapalı zarf içerisinde hazırlamış oldukları ihale tekliflerini en geç 24 Ağustos 2021 tarihinde saat 16:00'ya kadar Şehitkamil Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü İhale Servisi(Aydınlar Mah. 3063 nolu Cad. No: 15/A Şehitkamil/ Gaziantep) adresine göndermiş olmaları gerekiyor. İhale komisyonu ve katılımcıların huzurunda açılan zarflar arasında en yüksek teklifi verenler dükkanları almaya hak kazanacak.

SONRAKİ HABER