Gaziemir Aktepe-Emrez Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi Tanıtıldı!

Tekrar aday olacağını açıklaması ile gündem yaratan CHP İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm projesi tanıtımı için düzenlenen toplantıya katıldı.

Kentsel Dönüşüm 17.01.2019 - 18:39 15.07.2021 - 00:17 Serhat Karaman

Tekrar aday olacağını açıklaması ile gündem yaratan CHP İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm projesi tanıtımı için düzenlenen toplantıya katıldı.

Bugün düzenlenen Gazimer ilçesi Aktepe-Emrez Mahalleleri'ndeki Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi tanıtım toplantısına katılan Aziz Kocaoğlu gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Aziz Kocaoğlu CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Olduğunu Açıkladı! Hürriyet Gazetesi tarafından yapılan habere göre Aziz Kocaoğlu "Gelişmeler, yaşadığım olaylar dün sabah tekrar aday adayı olma kararı vermeme neden oldu. Aday adayı olarak müracaat ettim. Bütün aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum." dedi.Uzundere kentsel dönüşüm sürecinden son derece başarılı olduklarını belirten Kocaoğlu yeni projede de bunu yansıtacaklarını söyleyerek "10 yıl belediye başkanlığı yeterli dedim. 10 yıl sonunda yapmak istemedim. 'Başka bir arkadaşımız bayrağı alsın, belediye başkanlığı siyasi meslek değildir' dedim.Sonra şartlar başka türlü gelişti. Rakip güçlü geldi. Bizim kaçmamız olmadı. 2014'te Binali Yıldırım Bey'le mecburen yarıştık. Bu sefer dedim ki '15 yıl oldu, 150 yıllık belediye tarihinde 15 yıl belediye başkanlığı yapan başka başkan yok. Bu bize nasip oldu. Biz bırakalım bir başka arkadaşımız bu bayrağı alsın, ileriye götürsün' dedik.Ama gelişmeler, yaşadığım olaylar dün sabah tekrar aday adayı olma kararı vermeme neden oldu. Aday adayı olarak müracaat ettim. Bütün aday adayı arkadaşlara başarılar diliyorum." dedi. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@