Ali Babacan ile Ekrem İmamoğlu Bir Araya Geldi

Ali Babacan ile Ekrem İmamoğlu Bir Araya Geldi
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, bir iftar programında bir araya geldi. 6'lı masanın Cumhurbaşkanı adayına ilişkin konular gündemdeydi.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, DEVA partisi tarafından düzenlenen iftar programında buluştu. 6'lı masaya ilişkin açıklamalar yapan Babacan, Türkiye'nin öfkeye teslim edilmeyeceğini, ülkenin hep beraber yükseltileceğini, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 6'lı masanın büyük bir zafer kazanacağını dile getirdi.

Ali Babacan ile Ekrem İmamoğlu Bir Araya Geldi

Ülkenin haline hem üzüldüğünü hem de diğer coğrafyalara bakıp şükrettiğini söyleyen Babacan: "Ne olursa olsun çok çalışmak zorundayız ama emrolunduğu gibi dosdoğru çalışmak zorundayız. Bu büyük ülke, bu güzel ülke her türlü zorluğu aşabilecek güce sahiptir. Yeter ki adaletle, istişareyle, isabetli kararlarla yönetilsin. Yeter ki ülkemizde özgürlükler yaşansın, demokrasimiz güçlü olsun." dedi.

Ali Babacan ile Ekrem İmamoğlu Bir Araya Geldi

Seçime adım adım yaklaşıldığını hatırlatan Ali Babacan, büyük bir karar anına doğru ilerlendiğini, sokakların sandık gününü iple çektiğini, sokağın sesinin DEVA Partisi'nden yana olduğunu ve bu güveni boşa çıkarmamak için çalıştıklarını vurguladı. 6'lı masanın demokrasiyi kurtarmak için el ele verdiğini, barış, özgürlük ve adalet limanına Türkiye'yi ulaştıracaklarını, sandıklara sahip çıkılacağını, tarihi sorumluluğun yerne getirileceğini, seçimlerden sonra tüm Türkiye'nin DEVA Partisi'ni konuşacağını söyledi.

Ali Babacan ile Ekrem İmamoğlu Bir Araya Geldi

SİYASET TOPLUMSAL BULUŞMAYI HEDEFLİYOR
İftar programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da 6 siyasi partinin liderlerine büyük sorumluluk düştüğünü söyledi ve ülke adına umut olan tüm liderlere teşekkür etti. İftar programına katılacağını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bildiğini ve Ali Babacan'a ve tüm DEVA partililere selamlarını ilettiğini söyledi.

Emlak365.com