GYODER Yurt Dışına Açılmaya Karar Verdi!

Feyzullah Yetgin, GYODER olarak yurt dışına açılmaya karar verdiklerini duyurdu. GYODER ürettiği konutları yurt dışında pazarlama çalışmaları yürütecek.

Konut Projeleri 24.09.2018 - 00:05 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Feyzullah Yetgin, GYODER olarak yurt dışına açılmaya karar verdiklerini duyurdu. GYODER ürettiği konutları yurt dışında pazarlama çalışmaları yürütecek.

GYODER Başkanı Feyzullah Yetgin, "2012 yılından sonra yabancıya satışın önü açıldı. Emlak Konut ve derneklerle de birlikte hareket edebiliriz. İşin maliyeti ve sunumu açısından memnuniyetle oluruz." diyerek yurt dışına açılacaklarının sinyalini verdi. 77 Konut Projesi İle Türkiye İçin Kazanç Vakti Kampanyasına Destek Verdik Yetgin açıklamasında Türkiye İçin Kazanç Vakti kampanyasına GYODER olarak 21 üye tarafından 77 konut projesi ile destek verdiklerini söyledi. Ev satın almak isteyen kişiler için büyük bir fırsat sunduklarını belirten Yetgin "Türkiye için Kazanç Vakti' kampanyasının hem vatandaş hem sektör açısından önemli avantajlar içeriyor. Sektörde ciddi bir hareketlilik, ekonomide pozitif bir hava yaratıyor.Gayrimenkul sektörü temsilcileri olarak, son dönemde yaşanan maliyet artışları ve ekonomik dalgalanmaların etkilerine rağmen, ülkemize olan sorumluluk bilinci ile daha çok çalışarak ve üreterek ekonomimize sağladığımız katma değeri artıracağız." dedi. Yabancıya Konut Satışı Artacak Konut alan yabancıya vatandaşlık verilmesi konusunda sınırın 1 milyon dolardan 250 bin dolara çekilmesi hakkında da konuşan Yetgin "Türkiye bulunduğu coğrafyada; istikrarlı yönetimi, doğal, kültürel zenginlikleri, ulaşım imkanları, yeni yapılan köprüleri, havalimanları ve otoyollarının yanı sıra gelişen turizm, perakende, eğlence, fuar ve kongre turizmi ile çok cazip bir konumda.Özellikle İstanbul, marka şehir olarak dünyanın dört bir yanından yatırımcıların ilgisini çekiyor. İstanbul'un finans merkezi olması için yapılan çalışmaların daha da somutlaşması ve altyapı projeleri bu ilgiyi artırıyor." dedi. Haber Kaynağı: emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"
Gelişmelerden Haberdar Olun

@