Halkbank'tan Kelepir Fiyatlarla İstanbul, Ankara Ve İzmir'de Satılık Yatırımlık Arsalar

Türkiye'de arsa yatırımı yapmak isteyenler uygun fiyatlarla arsa satın alabilmek için seçeneklerini araştırıyorlar. Halkbank'tan uygun fiyatla arsa satışları yapılmaya devam ediliyor. 

Emlak Haberleri 24.10.2021 - 02:00 24.10.2021 - 02:00 Engin Uzunoğlu

Arsa yatırımı yapmak son dönemlerin en kazançlı yatırım araçlarından birisi haline geldi. Arsa fiyatlarının oldukça değerlenmesi ile insanlar arsa yatırımı yapmaya yöneldiler. Bu imkandan yararlanmak isteyenler ise uygun fiyatlarla arsa satın alıp bu arsaların değer kazanmasını beklemeye başlıyorlar. Kısa, orta ve uzun vadeli yatırım yollarından birisi olan arsa yatırımı ile alakalı olarak kelepir arsalar araştırılıyor. 

HALKBANK'TAN KELEPİR ARSALAR

Halbank'ın gayrimenkul satış ilanları içerisinde arsa satışları önemli bir yer tutuyor. Çok sayıda ilde gerçekleştirilen arsa satışları bankanın gayrimenkul sitesi üzerinden yayınlanan arsa satış ilanları ile duyuruluyor. Arsa yatırımı yapmak isteyenler de bu ilanlara dair tekliflerini bankaya ileterek satın alma sürecini başlatıyorlar. Bu şekilde çok sayıda vatandaş oldukça kazançlı arsa yatırımı yapabiliyorlar. 

HALKBANK ARSA SATIŞ İLANLARI

Halkbank'ın aktif arsa satış ilanları incelendiğinde bazı ilanlar ön plana çıkıyor. Özellikle üç büyükşehirdeki ilanlar daha çok ilgi çekiyor. Halkbank şu anda Ankara, İstanbul ve İzmir'de hangi arsaları satıyor.

ANKARA ARSA SATIŞ İLANLARI

Halkbank'ın ilanlarına göre şu anda Ankara'da 4 arsanın satışı yapılıyor. Beypazarı ilçesinde bulunan 130 metrekarelik arsa için 94.500 TL fiyat belirlendi. Yine Ankara'nın Çubuk ilçesinde 12.642 metrekarelik arsa 225 Bin TL'ye satışa çıkarıldı. 

Halkbank Ankara'nın Sincan ilçesinde de arsa satışı yapıyor. Buna göre 23.850 metrekarelik arsa 600 Bin TL'ye, 22.298 metrekarelik arsa ise 550 Bin TL'ye satılıyor. 

halkbank arsa satış ilanları-1

HALKBANK İSTANBUL ARSA SATIŞ İLANI

Halkbank tarafından yayınlanan arsa satış ilanına göre İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde 1.420 metrekare büyüklüğünde arsa satışa çıkarıldı. Verilen bilgilere göre bu arsa 333 Bin TL'Lik fiyat ile satışa çıkarıldı. Şu anda kadar bu arsa için herhangi bir teklifte bulunulmadı.

halkbank arsa satış ilanları 2

HALKBANK İZMİR ARSA SATIŞ İLANI

Halkbank arsa satış ilanlarına göre İzmir'de 1 adet arsa satışa çıkarıldı. İzmir'in Konak ilçesinde bulunan arsanın büyüklüğünün 400 metrekare olduğu bildirildi. Bu ars aiçin Halkbank'ın 905 Bin TL fiyat belirlediği bildirildi.

halkbank arsa satış ilanları 3

HALKBANK NEDEN UYGUN FİYATA ARSA SATIYOR?

Halkbank'ın arsa satış ilanlarında bir başlangıç bedeli bulunuyor. Bu bedellerin oldukça makul olması Halkbank'In neden uygun fiyata arsa satışı yaptığı sorusunu akıllara getiriyor. İpotekli krediler nedeniyle Halkbank'ın mülkiyetine geçen bu arsaların nakit olarak dönüştürülmesi banka için büyük bir önem arz ediyor. Bunun için de fiyatlar makul tutuluyor. Ayrıca bir tür ihale yoluyla satış yapıldığı için Halkbank arsa satış ilanlarında fiyatları düşük tutup tekliflerle yükselmesini bekliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@