Halkbank'tan Yıl Sonu Fırsatı Açıklamasıyla Ucuz Ev Satışı Duyurusu! 160 Metrekare Konut 76 Bin TL'ye Satılıyor!

Ucuz fiyata ev satın almak için imkanları değerlendiren vatandaşlar bankaların konut satış ilanlarını araştırmaya devam ediyorlar. İşte Halkbank'ın satışa çıkardığı son kelepir evler ve fiyatları...

Emlak Haberleri 30.12.2021 - 19:41 30.12.2021 - 19:41 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de konut satın almak isteyen vatandaşlar yüksek fiyatlama ile karşılaşınca bu taleplerini zorunlu olarak erteliyorlar. Konut taleplerini ertelemek istemeyenler ise ucuz ev satın almanın imkanlarını zorluyorlar. Az sayıda da olsa şu anda ucuz fiyatla konut sahibi olmak mümkün. Ancak bunun için kapsamlı bir araştırma yapılması ve gelen fırsatların zamanında değerlendirilmesi gerekiyor. 

BANKALAR UCUZ EV SATIYOR!

bankaların satışa çıkardığı konutlar vatandaşlara önemli imkanlar sunabiliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı bankaların mülkiyetine geçen konutlar belirli periyotlarla satışa çıkarılıyorlar. Bankalar ellerinde bulunan gayrimenkulleri satarak bilançolarındaki kredi zararlarını kapatmak istedikleri için bu konutlar için yüksek bir fiyat belirlemiyorlar. Ayrıca ihaleye benzer bir usulle yapılan konut satışlarında artırım yapılabilmesi için başlangıç fiyatları düşük tutulabiliyor. Bir konut için az sayıda teklif olması durumunda vatandaşlar ucuz fiyatla ev sahibi olabiliyorlar.

HALKBANK UCUZ KONUT SATIŞI HIZLANDI

Konut satışını yoğun bir şekilde gerçekleştiren bankalar arasında Halkbank da bulunuyor. Halkbank'ın mülkiyetine geçen konutlar hızlı bir şekilde ilanla satışa çıkarılıyor. Türkiye'nin farklı illerinde konut satışı yapmaya devam eden Halkbank'tan oldukça düşük fiyatlarla ev satın alabilmek mümkün olabiliyor. Hatta şu anda emlak piyasasında görülmesinin ihtimali bile olmayan fiyatlarla vatandaşlar ev satın alabiliyorlar. İşte Halbank'ın çok konuşulacak myeni konut satış ilanları...

DÜZCE'DE SATILIK APARTMAN DAİRESİ

Halkbank düzce konut satışı

Halkbank'ın yayınladığı konut satış ilanına göre Düzce Merkez'de 85 metrekare büyüklüğünde apartman dairesi satışa çıkarıldı. Bu konut için Halkbank 192 Bin TL fiyat belirledi. Kültür Mahallesi'nde bulunan bu ev için teklif veren kimse olmadı.

ANKARA'DA SATILIK 127 METREKARELİK KONUT

Halkbank ankara konut satışı

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Ayvaşık Mahallesi'nde bulunan bir apartman dairesi de Halkbank tarafından satışa çıkarıldı. Halkbank konut satış ilanına göre 127 metrekare büyüklüğündeki bu ev için 222 Bin TL fiyat belirlendi. Bu evi satın almak için herhangi bir teklif henüz verilmedi. 

HALKBANK MARDİN KONUT SATIŞ İLANI

Halkbank mardin konut satışı

Halkbank tarafından Mardin'in Kızıltepe ilçesinde bir konut satışa çıkarıldı. Banka tarafından yapılan duyuruya göre 140 metrekare büyüklüğündeki bu ev için 81 Bin TL fiyat belirlendi. Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bu ev için vatandaşların teklif vermeleri bekleniyor.

ANKARA ALTINDAĞ'DA BANKADAN KONUT SATIŞI

Halkbank ankara altındağ konut satışı

Halkbank Ankara'nın Altındağ ilçesinde de ev satışı yapıyor. Beşikkaya Mahallesi'nde bulunan 127 metrekarelik ev için banka 246 Bin TL fiyat belirledi. Bu ev için harhangi bir satın alma teklifi yapılmadı.

MUŞ'TA SATILIK 160 METREKARE KONUT

Halkbank muş konut satışı

Muş'un Merkez ilçesi Merkez Mahallesi'nde de bir apartman dairesi Halkbank tarafından satışa çıkarıldı. 160 metrekare büyüklüğe sahip olan bu ev için banka 76 Bin TL fiyat belirledi. Bu konut için henüz herhangi bir teklif yapılmadığı açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@