Hatıra Ormanı İle Komşu! Emlak Konut GYO Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinde Yeni Oturum Yapılıyor

Emlak Konut GYO tarafından KAP üzerinden yapılan açıklama ile büyük bir heyecanla beklenen Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinin yapılacağı tarih ve saat ilan edildi.

Hatıra Ormanı İle Komşu! Emlak Konut GYO Çankaya Çayyolu 2. Etap İhalesinde Yeni Oturum Yapılıyor

Türkiye'nin emlak sektöründeki en büyük oyuncuları arasında yer alan ve en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketleri arasında gösterilen Emlak Konut GYO, Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapmış olduğu resmi açıklama ile beklenen tarihi duyurdu! Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesİ tarihi ilan edildi.

Söz konusu ihalenin 1. oturumu hatırlanacağı üzere 2 Kasım 2021 Salı günü saat 11:00'de yapılmıştı. İhalenin ilk oturumuna 8 dev firmadan teklif gelmişti.

Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 2. Oturumu Ne Zaman?

Emlak Konut GYO (EKGYO) tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan resmi açıklamada "02.11.2021 tarihinde 1. oturumu yapılan Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin Pazarlık- Açık Artırma bölümünü içeren 2. oturumu 11.11.2021 Perşembe günü saat:14:30'da yapılacaktır." ifadeleri ile merakla beklenen 2. oturum tarihi kamuoyuna ilan edildi.

emlak konut kap açıklaması çayyolu projesi

Ankara Çankaya Çayyolu 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında 1. oturum ile 2 Kasım 2021 tarihinde teklif veren 8 firma arasında pazarlık ve açık artırma işlemleri yapılacak. En yüksek teklifi veren firma 2. oturumun kazanını olacak. Dev proje Ankara' nın en değerli bölgeleri arasında yer alan Çankaya bölgesinde Hatıra Ormanı ile komşu konumda yer alması nedeni ile emlak sektörü tarafından yakından takip ediliyor.

SONRAKİ HABER