Hayatın Yedi Harikası 'Yedi Mavi Konut Projesi'

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Yedi Mavi konut projesi reklam filmi kadar denize sıfır konumu, cazip satış fiyatları ve 60 ay sıfır faiz ödeme seçenekleri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor.

İstanbul Konut Projeleri 13.05.2018 - 14:00 15.07.2021 - 00:21 Serhat Karaman

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Yedi Mavi konut projesi reklam filmi kadar denize sıfır konumu, cazip satış fiyatları ve 60 ay sıfır faiz ödeme seçenekleri ile dikkat çekmeyi sürdürüyor.

Senetle Ev Satın Almak İsteyenlere "Yedi Mavi Projesi"Taksitle konut projeleri arasında yer alan Yedi Mavi konut projesi TOBB arazisi üzerinde  Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile hayata geçirilmektedir. İstanbul'un en değerli arazilerinin birinin üzerinde yer alan proje karma projeler arasında yer alıyor. Toplam 638 adet konutun üretileceği projede buna ek olarak ticari üniteler ve alışveriş merkezi de bulunuyor.Yedi Mavi Konut Projesi Nerede?İstanbul'un en değerli arazileri arasında gösterilen TOBB arazisi üzerinde gerçekleştirilen proje Zeytinburnu sahili üzerinde yer alıyor. Eşsiz İstanbul deniz manzarası ile arasında hiçbir engel bulunmayan projede bahçe daireler İstanbul yalı havası sunuyor.Yedi Mavi Fiyatları Ne Kadar?Her birinde 17 kat bulunan 6 blok halinde gerçekleştirilecek olan projede 1+1 daire tipinden 5+1 daire tipine kadar farklı çok sayıda seçenek bulunuyor. Projede yer alan daireler farklı pek çok kritere göre fiyatlandırılıyor ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.Yedi Mavi 1+1 daire fiyatları 1 milyon 348 bin liradan başlayan fiyatlarla,Yedi Mavi 2+1 daire fiyatları 2 milyon 724 bin liradan başlayan fiyatlarla,Yedi Mavi 3+1 daire fiyatları 3 milyon 435 bin liradan başlayan fiyatlarla,Yedi Mavi 4+1 daire fiyatları 4 milyon 362 bin liradan başlayan fiyatlarla,Yedi Mavi 5+1 daire fiyatları ise düzenlenen kampanyaya özel olarak değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.Yedi Mavi Konut Projesi Ne Zaman Bitecek?Yapımına 2015 yılının 4. çeyreğinde başlanan projede çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. İstanbul 2019 teslimkonut projeleri arasında yer alan projenin teslim tarihi Şubat 2019 olarak açıklanmış durumda.TOKİ haberleri, emlak haberleri, konut projeleri ve satış duyurularından anında haberdar olmak için uygulamamazı indirebilirsiniz…Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZKaynak: emlak365.com  


Gelişmelerden Haberdar Olun

@