Hazineden İhaleyle Satılık Dükkanlar İşyerleri Ofisler! İl İl Liste

Kamu kurumlarına ait olan işyerlerinin satışları yapılacak. İhale düzenlenecek işyerleri için 10 farklı ilan mevcut. Farklı illerde yapılacak satışlar ile işyeri almak isteyenler için tüm tablo..

Emlak Haberleri 28.10.2021 - 23:39 28.10.2021 - 23:39 Mustafa KARAGÖZ

Mülkiyeti hazineye, kamu kurumlarına ait olan işyerlerinin satışları için toplam 10 farklı ilan var. Ancak bir ilanda birden fazla satış duyurusu olduğundan çok sayıda dükkan, işyeri için ilan mevcut. 

Başvuruları önümüzdeki haftadan itibaren yapılabilecek güncek işyeri satış ilanlarını il il derledik. 

HANGİ İLLERDE HANGİ KURUMLAR İŞYERİ SATIŞI YAPACAK?

Aşağıda yer alan liste son yayımlanan ilana göre listelenmiştir. Bu kapsamda Giresun Bulancak Belediyesinin toplam 51 işyeri için yayımladığı satış ilanı en güncel ilan konumunda. 51 dükkan satışı yapacak olan Bulancak Belediyesi her bir dükkan ayrı ayrı başvuru alacak ve ayrı ayrı ihale düzenleyecek. Listede olan diğer ilanlar ise Konya için 18 dükkan satışı, Ankara için 3 işyeri, Adana için 14 dükkan satışı. 

Güncel tüm işyeri ilanlarında ise Giresun, Ankara, Konya, Adana dışında şu şehirler yer alıyor. Tokat, Antalya, Afyonkarahisar, Antalya, Konya için iki ilan daha. İşte işyeri almak isteyen yada yatırım yapacak olanlar için güncel listenin tamamı. 

Güncel Hazineye Ait İşyeri Satış Listesi

işyeri satışı 1 kasımişyeri satışı 1 kasım 2

İŞYERİ SATIŞLARI İÇİN İHALE TARİHLERİNE DİKKAT

İşyeri satışları yukarıda belirttiğimiz gibi doğrudan satış yöntemi ile değil ihale ile satılır. Bazı kurumlar açık teklif bazı kurumlar kapalı teklif ile ihale gerçekleştirirler. İstekliler kendi bütçelerine göre tekliflerini sunarlar. İhale sürecinde en yüksek teklifi verenler konutları almaya hak kazanırlar. İhaleye katılımın az yada olmaması durumunda ilk teklif fiyatıyla satış gerçekleşir.  Konutlar için devir teslim işlemleri ise kurumlar üzerinden tamamlanır. 

İHALELER İÇİN ŞARTNAME ALMAK GEREK

İşyeri satışları için başvuru işlemleri kurumların hazırladığı şartnameye göre yapılır. İhale öncesinde mutlaka alınması gerek şartname kurumların ihale birimlerinden alınabilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@