Hepsi Bankalardan Satılık, Hepsi 50 Bin TL Altı! Vakıfbank, Halkbank Ziraat Bankası Satılık Arsa, Tarla, Daire İlanları

Bankalardan satılık gayrimenkul ilanları düşük fiyatları ile ilgi görürken kamu bankaları atağa geçti. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank satılık apartman dairesi, müstakil ev, tarla ilanları!

Emlak Haberleri 14.10.2021 - 09:53 14.10.2021 - 09:54 Gülcan Özer

Devlet bankaları satılık gayrimenkul ilanları güncellendi. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank satılık gayrimenkul ilanları piyasa fiyatının yarısının bile altına satılması nedeni ile yoğun ilgi görürken düşük faizli, 120 ay vadeli konut kredisi müjdesi de geldi. 

Hem ucuz ev sahibi olmak hem de konut kredisi çekerek ev almak isteyen kişilere sunulan çifte fırsat ile başvurular daha da artarken bankadan icradan satılık gayrimenkul ilanları içerisinde 50 bin TL altı olan ilanları emlak365.com olarak takipçilerimiz için özel olarak derledik. Bankalardan satılık en ucuz, uygun fiyatlı satılık gayrimenkul ilanları Ekim 2021!

ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: ARSA, TARLA, MÜSTAKİL BAHÇELİ EV, TAŞ EV, APARTMAN DAİRESİ İLANLARI...

Ziraat Bankası intengo sitesi üzerinden satışa sunulan gayrimenkul ilanları dip fiyatları ile dikkat çekerken 50 bin TL altı çok sayıda ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlar arasında en düşük bankadan satılık konut ilanı Ziraat Bankası satılık avlulu taş ev ilanı için talep edilen 22 bin 500 TL oldu. Mardin Midyat Harmanlı Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 218 m2 büyüklüğe sahip olan avlulu taş ev için 22 bin 500 TL talep edildi. 50 bin sınırına kadar sitede şu anda toplamda 19 satılık bahçeli müstakil ev ve bankadan satılık konut ilanı yer alıyor. 

ziraat-bankası-satılık-gayrimenkul-ilanları-14-ekim

ziraat-bankası-satılık-müstakil-ev-ilanları-14-ekim

Ziraat Bankası satılık arsa ilanları için de son derece düşük fiyat seçenekleri sunulurken bankadan satılık arsa almak isteyenler için en düşük satış fiyatı 4 bin lira olarak sitede yer aldı. 

ziraat-bankası-satılık-arsa-ilanları-14-ekim

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI: BANKADAN SATILIK DAİRE, KONUT, ARSA, BAHÇE VE TARLA İLANLARI 

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank gayrimenkul satış ilanları ile öne çıkmayı başardı. Vakıfbank satılık arsa ilanları ile dikkat çekerken özellikle de düşük fiyatlı arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için kupon arsa fırsatları sunuldu. Vakıfbank intengo sitesi üzerinden satışa sunulan ilanlarda en düşük fiyatlı konut 39 bin liradan başlıyor. Vakıfbank'tan satılık apartman dairesi ilanı 39 bin liradan başlarken Vakıfbank'tan satılık müstakil ev ilanı için belirlenen satış fiyatı ise 41 bin TL oldu. 

vakıfbank-satılık-apartman-dairesi-ilanı-1

Vakıfbank satılık arsa ilanları içerisinde ise en düşük satış fiyatı 851 m2 büyüklüğe sahip olan tarla için talep edilen 15 bin TL oldu. 

vakıfbank-satılık-arsa-ilanı

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI! 50 BİN TL ALTI KONUT, MÜSTAKİL EV, İŞYERİ, ARSA VE TARLA İLANLARI...

Bir diğer kamu bankası olan Halkbank satılık müstakil ev, apartman dairesi, bağ, bahçe, tarla ve arsa ilanları ile 50 bin TL altı çok sayıda taşınmazı satışa sundu. Türkiye'nin farklı illerinde yer alan çok sayıda taşınmaz için cazip fırsatlar sunulurken en düşük bankadan satılık müstakil ev ilanı için belirlenen satış fiyatı Kars Sarıkamış'ta yer alan 269 m2 büyüklüğe sahip ev için talep edilen 18 bin 500 TL oldu. 

halkbank-satılık-gayrimnekul-ilanları-2halkbank-satılık-gayrimenrkul-ilanları-1

BANKALARDAN SATILIK GAYRİMENKUL NASIL ALINIR, BANKADAN SATILIK EVLER, ARSA, DÜKKAN, TARLA İÇİN NASIL TEKLİF VERİLİR?

Bankaların satışa sundukları gayrimenkuller için ilanlar resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup bu ilanlarda yer alan taşınmazlar için teklif vermek isteyen kişilerin ilk olarak kendilerine en yakın banka şubesini ziyaret ederek belirlenen teminat tutarını yatırmaları ve siteye giriş yapmak için kullanıcı adı ile şifresi almaları yeterlidir.

Bu şifre ile sisteme giriş yapıldıktan sonra icradan satılık konutlar, gayrimenkuller ve taşınmazlar için internet sitesi üzerinden teklif verilerek süreç başlatılır. İlk teklifin verilmesinin ardından açık artırma sayacı sonuna kadar en yüksek teklifi veren kişi taşınmazı almaya hak kazanır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@