Hepsi Bir İlanda! 25 Bin TL'ye Arazi, 41 Bin TL'ye Konut İmarlı Arsa, 15 Bin TL'ye Eski Model 2. El Araç

Milli Emlak Genel Müdürlüğü imarlı arsa ikinci el araç ve arazi satışı için ilana çıktı. Karaman Ermenek'te yer alan taşınır ve taşınmazlar için istekli olacak vatandaşlara fiyat tabloları yayımlandı.

Emlak Haberleri 17.11.2021 - 09:17 17.11.2021 - 09:17 Mustafa KARAGÖZ

İhale duyurusunda kurum 4 adet arsa ve arazi satışı ile 2 adet ikinci el araç satışı yapacağını dyyurdu. Arsaların konut imarlı olduğu ilan edilirken konumları Karaman Ermenek Çınarlısu Mahallesi, Başköy Mahallesi ve Seyran Mahallesi olarak bildirildi. 

MİLLİ EMLAK'TAN ARSA VE ARAÇ SATIŞ İLANI

İlan edilen duyuruya göre 4 adet taşınmazın cinsine dair ham toprak ve arsa nitelikleri belirlendi. Arsaların imar durumu hakkında yapılan açıklamada; 2 adet arsanın konut alanı olduğı, 1 adet arsanın konut altı ticaret alanı oldu ve bir arsanın da yapılaşma ve ticaret sahasında olduğu bilgisi verildi. Boş konumda olan arsalar için belirlenen fiyatlar ise 25.000 TL ile 41.505 TL arasında yer alıyor.

Araç satışları hakkında da bilgi veren Karaman Ermenek Milli Emlak Şefliği araçların binek otomobil sınıfından olduğunu açıkladı. Araçların markasını Tofaş Fiat Kartal olarak açıklayan kurum modellerin ise 1988 ev 1991 olarak duyuruldu. Belirlenen fiyatlar ise 15.000 TL ile 16.000 TL oldu. 

Arsa Satış Fiyat Tablosu

karaman ermenek araşç satışı

Araç Satış Fiyat Tablosu

karaman ermenek araç satışı

Yukarıda özellikleri bildirilen araç satışları istekli olan vatandaşlar arsa satışları için 20 Kasım'da öğleden önce ihaleye katılacaklar. Araç satışlrı için ise ihaleler aynı gün öğleden sonra düzenlenecek. İhale işlemleri ilan edilen gün ve saatte, Ermenek Kaymakamlığı Hükümet Konağının 2. katında bulunan Milli Emlak Şefliğinde dosyalarında mevcut şartname gereğince yapılacak. 

İHALEYE GİRECEKLERE UYARI

Kurum ihale işlemleri için başvuruların şahsen yapılabileceğini isteyenlerin ise posta yoluyla başvuru yapabileceklerini ilan etti. Ancak postada yaşanabilecek sorumlardan, katılımcı adaylarının sorumlu olduğu uyarısı yapıldı. İhale detaylarına Ermenek Kaymakamlığı sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@