HepsiBurada İndirim Kampanyası: 36 Ay Taksitle NEF Ilgaz ve Eskişehir Arsa Projesi İle Efsane Fiyat!

Hepsiburada Efsane Cuma indirimleri tüm hızı ile sürerken NEF Eskişehir ve Ilgaz projesi için arsa satış fiyatları hem düştü hem de 36 ay taksitle satış yapılacağı ilan edildi. NEF arsa fiyatları!

Konut Projeleri 25.11.2021 - 16:16 25.11.2021 - 16:16 Gülcan Özer

Yeni nesil arsa yatırımı imkanı sunan NEF hem arsa yatırımı hem de yeni bir yaşam alanı almak isteyen kişilere efsane fiyatlar ile Efsane Cuma İndirimi imkanı sundu. Yatırım potansiyeli yüksek olan bölgelerde yer alan sıfır riskli arsaları hemen tapu teslimli olarak satışa sunan NEF efsane Cuma indirimleri lie fiyatları daha da aşağıya çekti. 

Hepsi Burada ile işbirliğine giden NEF arsa yatırımı yapmak isteyen müşterilerine 36 ay taksitle ödeme imkanı ile ödeme kolaylığı da sağlamış oldu. NEF tarafından arsa satışı yapılan NEF Eskişehir ve NEF Ilgaz projesinde yer alan arsalar villa imarlı olarak satışa sunuluyor. Hepsi Burada Efsane Cuma İndirimleri kampanyasına özel olarak arsaların satış fiyatlarına indirim yapılırken sınırlı sayıdaki arsa için kaçırılmayacak fırsatlar sunulmuş oldu. 

NEF ESKİŞERİ VE NEF ILGAZ ARSA SATIŞI İÇİN EFSANE CUMA İNDİRİMİNE ÖZEL EFSANE FİYAT AÇIKLANDI! 

HepsiBurada resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama kapsamında Efsane Cuma kampanyasına özel olarak indirimli olarak satılacak olan ürünlerin arasına arsa da katıldı. NEF arsa satışı projeleri arasında yer alan Eskişehir ve Ilgaz projesinde yer alan arsalar için indirimli satış fiyatları efsane fiyat sloganı ile sunuldu. 

nef efsane cuma indirimleri

NEF ESKİŞEHİR ARSA SATIŞ FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Öğrenci şehri olarak kabul edilen, her geçen gün değerini arttıran Eskişehir'de arsa yatırımı yapmak isteyen kişilere yönelik olarak NEF Eskişehir arsa fiyatları Efsane Cuma kampanyasına özel olarak düşürüldü. NEF Eskişehir arsa projesi ile satışa sunulan 4 arsa için en düşük satış fiyatı 133 bin 770 TL olarak belirlenirken kapora bedeli ise 5 bin 350 TL olarak ilandaki yerini aldı. 

eskişehir arsa fiyatları nef

NEF ILGAZ PROJESİ EFSANE CUMA İNDİRİMLERİ BAŞLADI! 

Ilgaz projesi kapsamında satışa sunulan arsalarda da efsane Cuma indirimi başladı. Son dönemde kayak sporlarının gözdesi olan Ilgaz'da peşin ödemelerde yüzde 20 indirimle, taksitli ödemelerde ise yüzde 50'si peşin, kalanı 36 ay taksitle ödeme imkanı sunuldu. 

ılgaz arsa fiyatları nef

Hepsiburada Efsane Cuma kampanyasına özel olarak arsaların en düşük satış fiyatı 269 bin 48 TL olarak belirlenirken en düşük kapora bedeli ise 13 bin 452 lira olarak ilan edildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@