ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi!

Vatandaş büyük bir sabırla kredi faiz indirimi beklerken ICBC Bank konut kredisi faiz oranlarını yükseltti. Yapılan bu hamle kredi faiz oranları yükselecek mi endişelerini arttırdı.

ICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi!

Vatandaş büyük bir sabırla kredi faiz indirimi beklerken ICBC Bank konut kredisi faiz oranlarını yükseltti. Yapılan bu hamle kredi faiz oranları yükselecek mi endişelerini arttırdı.

Konut kredisi çekerek ev satın almak isteyen kişiler ilk önce Ziraat Bankası ve Vakıfbank tarafından yapılan kredi faiz indirimi kampayalarının sadece anlaşmalı konut projeleri için geçerli olması nedeni ile hayal kırıklığı yaşadı.Bugünde ICBC Bank Kampanyalı Yeni Evim Kredisi için uygulanan yüzde 1.92 faiz oranı yüzde 2,28 olarak revize edildi. Bankanın bu kararı almasındaki nedenler hakkında bir açıklama yapılmazken gelen haber kredi indirimi bekleyen kişileri üzdü.Kredi Faiz Oranları Yükselecek Mi?Aslında yakın zamanda kredi faiz oranlarını yukarı yönlü taşıyacak hiçbir gelişme yaşanmadı. Yine yakın zamanda bu tür bir nedenin ortaya çıkması da beklenmiyor. Yılsonu enflasyon rakamlarının düşük geleceğine kesin gözü ile bakılırken yine dolar da yukarı yönlü bir hareket beklenmiyor.Yani kredi faiz oranlarında bir yükseliş beklenmiyor.ICBC Bank Konut Kredisi HesaplamaICBC Bank Konut Kredisi Faiz Oranı Yükseldi! - Resim 1Banka en son 20 Kasım 2018 tarihinde kredi indirimine gitmiş ve yüzde 2 seviyesinde bulunan kredi oranını yüzde 1.92 seviyesine çekmişti. Ancak bugün alınan kara ile kredi faiz oranı yüzde 1.92 seviyesinden indirim yapmış olduğu oran ile yüzde 2 seviyesinin bile üstüne çıktı.Ziraat Bankası 0.98 Konut Kredisi Kampanyası Vatandaş İçin Hüsrana Dönüştü! SON DETAYLAR...Vakıfbank 0.98 Konut Kredisi Anlaşmalı Konut Projeleri ListesiVakıfbank Konut Kredisi Faiz İndirimi Yaptı!Vakıfbank 0.98 Faizli Konut Kredisi HesaplamaZiraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı 0 98 Oldu, Kimler 0 98 Oran İle Konut Kredisi Çekebilecek?Ziraat Bankası 0 98 Anlaşmalı Konut Projeleri Hangileri, Kredi Şartları Neler?Ziraat Bankası 0.98 Faizle Anlaşmalı İnşaat Firmaları / Konut Projeleri Listesi (TÜM LİSTE)Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYALANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"