İnşaat Sektörünün Genç CEO'ları Açıklandı! İşte 40 Yaş Altı 10 CEO

Ekonomist dergisi inşaat sektörünün 10 genç CEO'sunu açıkladı. Türkiye'nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO'su 2021 listesi yayımlandı!

Emlak Haberleri 24.08.2021 - 08:05 24.08.2021 - 08:09 Gülcan Özer

Türkiye'nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO'su isimli araştırma raporunun 2021 verileri Ekonomist Dergisi tarafından yayımlandı. İş dünyasının yakından takip ettiği araştırma raporu ile inşaat sektörünün en genç 10 CEO'su da belirlenmiş oldu. 

Yayımlanan listeye göre 37 yaşında olan Enka İcra Kurulu Başkanı Mehmet Tara 11 milyon 620 bin liralık CEO'su ile inşaat sektörü listesinin bir numarasında yer alan en genç CEO oldu. 

mehmet-şara

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN EN GENÇ CEO'LARI LİSTESİ 2021

Enka İcra Kurulu Başkanı Mehmet Tara

Akfen Holding CEO'su Selim Akın 

Reysaş Yatırım Holding CEO'su Egemen Döven 

NEF CEO'su Erden Timur 

Sera Grup CEO'su A. Ozan Şener 

AS HOLDİNG CEO'su Uğur Akkuş 

AS HOLDİNG CEO'su Mert Kutlu 

Yiğit Group CEO'su Önder Yiğit 

Çağlar Holding CEO'su Dağlarca Çağlar 

CVS CEO'su Erkut Çavuş 

2021 KÖTÜ BAŞLADI AMA İYİ BİTİCEK! 

Koronavirüs salgını nedeni ile alınan zorunlu kısıtlama kararları ekonomik olarak şirketlere ağır yükler getirirken 2021 senesine kötü başlayan inşaat sektörü iyi bir kapanış hedefliyor. Şirketlerin mali bilançolarına negatif olarak yansıyan koronavirüs tedbirleri sonrası yeni normale  geçiş dönemi ile beraber her geçen gün artan işlem hacmi yıl sonu için umut veriyor. 

Özellikle de inşaat sektörü tapu harcı indirimi, KDV indirimi ve yeni konut kredisi destek kampanyası gibi beklentileri ile öne çıkarken sürecin nasıl ilerleyeceğini ise önümüzdeki günler gösterecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@