İş Bankası Ankara'da 100.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla Daire Satıyor

Ankara'da ev almak isteyenlerin değerlendirebileceği duyurular İş Bankası'ndan geldi. Banka farklı Ankara ilçelerinden daire satışları yapacağını ilan etti. İşte o duyurular.

Emlak Haberleri 11.02.2022 - 16:53 13.02.2022 - 19:50 Mustafa Karagöz

Banka konutları satışları kapsamında İş Bankası yeni duyurularını listeledi. Bankanın güncel konut satışları kapsamında Ankara'da çeşitli daireleri satacağı duyuruldu. İş Bankası'nın satış ilanı yayımladığı duyuruları arasında en dikkat çeken ilanların bazıları başkent Ankara için oldu. 

100.000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

Ankara'nın farklı ilçelerinde kendisine ait konutlar olduğunu ilan eden İş Bankası, bu dairelerin açık artırma usulü ile satılacağını kamuoyuna duyurdu. 

Konutlardan almak isteyenler için bir liste oluşturan banka, boş konumda olan, banka mülkiyetinde olan krediye uygun dairelerin 100.000 TL'den başladığını, konutların bulundukları ilçelere göre fiyatların arttığını duyurdu. 

Ankara'dan banka konutu alacaklar için oluşturulan listede yer alan fiyatları tablo halinde aşağıda aktarıyoruz. 

Listeye bakıldığında bankanın 80.000 TL'ye Beypazarı ilçesinde konut satışı yapacağı ancak konutun dolu konumda olduğu bildirildi. Aynı bölgede çok sayıda duyuru yayımlayan banka 105 bin TL, 110 bin TL, 115 bin TL gibi fiyatlarla konut satışları yapacak. İş Bankası oluşturduğu konut listesinde ayrıca tüm konutlar için ilk teklif fiyatlarının geçerli olduğunu ve halen hiçbir konut için teklif verilmediğini bildirdi. 

İŞ BANKASI'NIN ANKARA'DA SATIŞA ÇIKARDIĞI KONUTLAR

iş bankası ankara 3 konut satışıiş bankası ankara 2 konut satışıiş bankası ankara 1 konut satışı

vİş Bankası'nın konut duyurusunda başkent Ankara için en pahalı konut ise 1 milyon 100 bin TL fiyatla ihaleye çıkarıldı. Banka Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yer alan konutun 149 m2 büyüklükte olduğunu ilan etti. Konut 4 oda 1 salon şeklinde ve dolu konumda. 

İŞ BANKASI'NDAN KONUT ALMAK İSTEYENLER

İş Bankası'ndan konut almak isteyenler bankanın dijital kanallarını kullanabilirler. Banka konutları için daha önce banka müşterisi olanlar internet bankacılığı üzerinden tekliflerini verebilirler. İhale ilanlarını takip edecek olan vatandaşlar ihale süreci sonunda en yüksek teklifi vermeleri durumunda konutu almaya hak kazanacaklar. 

Banka müşterisi olmayan yada internet bankacılığı kullanmayanlar ise İş Bankası şubelerine gidecekler. İş Bankası şubelerinden konut satışları için başvuru oluşturacak olan vatandaşlar tekliflerini sunacaklar. 

KREDİ OLANAĞI DA SAĞLIYOR

İş Bankası'ndan konut almak isteyenlere banka konut kredisi de sağlıyor. İş Bankası'nın güncel kredi olanakları ile sağlanan konut kredisinde müşteriler 120 ay vadeli ödeme ile ev alabilirler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@