İş Bankası Ankara'da 60 Bin TL'ye Dükkan, 80 Bin TL'ye Konut Satıyor!

Bankalardan yapılan gayrimenkul satışları büyük bir ilgi görüyor. İş Bankası Ankara'da dükkan ve konutları akıl almaz fiyatlardan satışa çıkardı. İşte İş Bankası'nın kelepir gayrimenkulleri...

Emlak Haberleri 16.02.2022 - 22:35 16.02.2022 - 22:35 Engin Uzunoğlu

Gayrimenkul yatırımı yapmak son günlerde her zamankinden çok daha yüksek maliyetli bir iş haline geldi. Gayrimenkul yatırımları vatandaşlara çok ciddi kazançlar sağlıyor olsa da bu yüksek maliyetli yatırımların büyük bir risk barındırdığı uzmanlarca dile getiriliyor. Ancak bu dönemde uygun fiyatlı gayrimenkullere yatırım yapmanın da yüksek getirili bir yatırım hamlesi olabileceğinin altı çiziliyor. 

UYGUN FİYATLI GAYRİMENKUL BULMAK GÜÇLEŞTİ

Uygun fiyatlarla gayrimenkul satın alma imkanları Türkiye'de artık iyice daraldı. Bu konuda elle tutulur tek yok bankaların gayrimenkul satışları kaldı. Normal şartlar altında emlak piyasasında bulunamayacak fiyatları vatandaşlar bankaların gayrimenkul saıtş ilanlarında rahatlıkla görebiliyorlar. Bu ilanları inceleyenler gerekli tekliflerde bulunup kelepir fiyatlarla gayrimenkul yatırımı yapabiliyorlar.

İŞ BANKASI KONUT VE DÜKKAN SATIŞ İLANLARINI YENİLEDİ

Bankalar çeşitli yollarla sahip oldukları gayrimenkullerin nakit dönüşümlerini hızlı bir şekilde sağlayabilmek adına gayrimenkul satış ilanlarında sürekli güncelleme yoluna gidiyorlar. İş Bankası da bu bankalardan birisi oldu. İş Bankası'nın güncellenen gayrimenkul satış ilanları incelendiğinde oldukça uygun fiyatlamaların yapıldığı görülüyor. 60 bin TL'ye dükkan ve 80 Bin TL'ye konut satışı yapacağını duyuran İş Bankası bu gayrimenkullerin Ankara'da bulunduğunu açıkladı. Ankara'da bu fiyatlarla herhangi bir gayrimenkul satın almanın imkansız olduğu bugünlerde fiyatlar görenleri adeta şok etti.

İş bankası ankara satılık dükkan 2

İş Bankası tarafından yayınlanan satış ilanına göre Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bulunan ve 26 metrekare büyüklüğünde olan dükkan 60 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. 5 gün boyunca satışta kalan bu dükkan için en yüksek teklifi veren kişi süre bitiminde burayı satın alma hakkını elde edecek.

İş bankası ankara satılık dükkan

İş Bankası'nın satışını duyurduğu bir diğer dükkan ise Ankara'nın Çankaya ilçesinde bulunuyor. Bu dükkanın büyüklüğünün 19 metrekare olduğu bildirilirken 100 Bin TL'lik fiyat belirlendi. Henüz bu dükkanı satın almak için herhangi bir teklif yapılmadı.

İş bankası ankara satılık konut

Uygun fiyatlı konut satışında çığır açan satış ilanı ise yine İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası Ankara'nın Beypazarı ilçesinde 113 metrekare büyüklüğündeki konutu 80 Bin TL'ye satışa çıkardı. Bu konut için henüz teklif yapan birisinin olmadığı belirtildi. 

İş bankası ankara satılık konut 2

İş Bankası Ankara'nın Beypazarı ilçesinde birden fazla kelepir konutu satışa çıkardı. 148 metrekarelik dubleks konutlar 105 Bin TL ile 110 Bin TL fiyatla satışa sunuldu. Ayrıca 141 metrekarelik konutun 110 Bin TL'ye, 146 metrekarelik konutun da 115 Bin TL'ye alıcı beklediği bildirildi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@