İş Bankası Ankara'da Çatı Katı Dubleksi 148 m2 Daireyi 125.000 TL'ye Satacak

İş Bankası, Ankara'nın Beypazarı İlçesinde yer alan ve brüt büyüklüğü 148 m2 olan daireyi 125 bin TL'ye satışa çıkardı. İhale ile satışı yapılacak konut için ilk teklif fiyatı da devam ediyor.

Emlak Haberleri 02.02.2022 - 17:09 02.02.2022 - 17:10 Mustafa Karagöz

Bankadan satılık konutlar şubat ayının girmesinin ardından yenilenmiş, bankalar ihale süreci sona eren, satışı yapılan daireleri listelerinden kaldırmışlardı. Yeni satış duyuruları da listelere eklendi. Bu kapsamda yayımlanan ve boş konumda olan konut duyurularını emlak365.com olarak paylaşmaya devam ediyoruz.

Bankaların güncel konut satış ilanları arasında en dikkat çeken son duyurulardan birisi olan Ankara Beypazarı konut satış ilanını da haberimizde paylaşıyoruz. Bankanın 125 bin TL fiyat belirlediği dubleks daire için detayları aşağıda aktarıyoruz. 

İŞ BANKASI'NDAN SATILIK GAYRİMENKUL

İş Bankası resmi sitesinden yayımladığı duyurusunda onlarca şehirde çok sayıda konutun satışının yapılacağını müşterilerine duyurdu. İş Bankası'ndan ev almak isteyenler için farklı seçeneklerin yer aldığı satış ilanlarında Ankara'da yaşayanlar yada Ankara'da yaşamak, yatırım yapmak isteyenlere Beypazarı'nda ki konut satışları fiyatı ile dikkat çekti. 

İlk Teklif Fiyatı 125 Bin TL Olarak Belirlendi

beypazarı iş bankası satılık 2 konut

Ankara'nın Beypazarı İlçesi Akropol Termalde yer alan bazı dairelerin satışlarının yapılacağı açıklandı. Konutların açık adresi Ayvaşık Mahallesi Karapınar Mevkii, Akropol/Nom Mühendislik Sitesi  olarak ilan edildi. Bu sitede yer alan ve B2 blokta yer alan çatı katı meskenin ihale ile satılacağı duyurularak ilk teklif fiyatı 125.000 TL olarak bildirildi. Konutu almak isteyenler için konutun özellikleri yer aldı.

Konutun çatı dubleksi olduğu en üst katta bulunduğu ve evin brüt büyüklüğünün 148 metrekare olduğu açıklandı. 2014 yılında inşa edilen binada bulunan konutun 2 odası ve 1 salonu bulunuyor. Kombi ile ısınan ev için İş Bankası kısa bir açıklamada bulunarak "Akropol sitesinde dubleks 2+1 138 m² kullanım alanlı dairedir." bilgilerini verdi. 

Konutun Özellikleri

beypazarı iş bankası satılık konut

(Görsel İş Bankası'nın gayrimenkul satışları yapmış olduğu siteden alınmıştır.)

KONUTA DAİR TÜM BİLGİLER ÖĞRENMEK VE KONUTA TEKLİF VERMEK İÇİN

Konutu almak isteyen yada konut ile ilgilenen vatandaşlar hem banka şubelerinden hemde İş Bankası'nın resmi duyurusunda yer alan bilgi telefonundan tüm ayrıntıları öğrenebilirler. 

Tüm özelliklerin ve fiyatların uygun olması durumunda ise vatandaşlar tekliflerini İş Bankası'na sunacaklar. Teklif verebilmek için ya İş Bankası'nın herhangi bir şubesine gidecek ve şahsen başvuru yapılacak ya da vatandaşlar İş Bankası'nın internet bankacılığı işlemleri üzerinden tekliflerini sunacaklar. Konutun ilk teklif fiyatı 125 bin TL olurken ilk teklifin verilmesi durumunda verilen teklife 2.000 TL ekleyerek yeni teklif sunulacak. 

İhale sürecine kadar devam edecek olan teklif sunma işlemleri kapandığında en yüksek teklifi vermiş olan kişi konutu almaya hak kazanacak. Konutu almak isteyecek olan vatandaşlar daha sonra ilgili banka şubesi üzerinden alım satım ve diğer işlemleri tamamlayacaklar. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@