AcarVadi Evleri Anahtar Teslim Olanağı Sunuyor

Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen AcarVadi Evleri projesi alıcılarına villa konforu sunuyor.
AcarVadi Evleri Anahtar Teslim Olanağı Sunuyor

Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından İstanbul Beykoz'da hayata geçirilen AcarVadi Evleri projesi alıcılarına villa konforu sunuyor.

Acarlar Şirketler Topluluğu, İstanbul Beykoz'da yeni bir proje daha hayata geçiriyor. AcarVadi Evleri, anahtar teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor.

Şehrin merkezine yakın, kalabalığına uzak Acarkent’in içinde konumlandırılan AcarVadi Evleri, İstanbul'un yeşilin ve oksijenin en çok olduğu Beykoz'da yer alıyor.

Villa Konforu Sunuyor

Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından inşa edilen AcarVadi Evleri projesinden daire sahibi olmak isteyenlere villa konforunda, geniş daireler ve zengin sosyal alanlardan meydana gelen yaşam fırsatı sunuyor.

AcarVadi Evleri, alıcılarına ankastre ürünlerden çamaşır odasına, klimadan giyinme odasına kadar her detay düşünüldü. Acarlar Şirketler Topluluğu tarafından hayata geçirilen AcarVadi Evleri, 3 blok şeklinde inşa edildi. Bloklarda toplam 48 daire bulunan AcarVadi Evleri, 266 metrekarelik 3+1 daire şekli ve 300 metrekare ile 350 metrekarelik 4+1 daire seçenekleri sunuyor.

350 Kişilik Tiyatro Salonu

Beykoz’da hayata geçirilen AcarVadi Evleri projesi kapsamında yer alan, en yüksek kalitedeki ankastre ürünleri, yerden ısıtma sistemleri, çamaşır ve giyinme odaları, tüm odalarında bulunan klimaları, gizli panjurları ve daha birçok detayı ile yüksek konfor sunuyor. Proje, daire sakinlerinin kendini ayrıcalıklı bir hayatın içinde yaşamasını hedefliyor.

AcarVadi Evleri 5.000 metrekarelik ticari alanda, çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler sunuyor. 350 kişilik tiyatro salonuna sahip AcarVadi Evleri projesi, açık ve kapalı otoparklarının yanı sıra her daireye tahsis edilen depo alanları ile de konut sakinlerine kolaylık sunuyor.

Uğur Park İlkleri Yaşatıyor

AcarVadi Evleri sakinlerinin rahat bir nefes alıp huzur bulacakları Uğur Park ise geniş bitki örtüsü ve klasik müzik yayını ile alanında birçok ilki bünyesinde bulunduruyor. Açık havada son teknoloji zemin üzerinde spor yaparken düzenlenen çeşitli etkinliklere katılarak keyifli zaman geçirme fırsatı sunuyor.

İstanbul Beykoz’da hayata geçirilen AcarVadi Evleri, sunduğu sosyal olanaklarla anahtar teslim avantajı ile alıcılarını bekliyor.