Avrupa Konutları Yamanevler Lansman Fırsatları Devam Ediyor

Avrupa Konutları Yamanevler Lansman Fırsatları Devam Ediyor
Markalı konut projeleri arasında sunduğu fiyat ve ödeme avantajları ile öne çıkan Avrupa Konutları Yamanevler konut projesi bahar fırsatları ile adını duyurmaya devam ediyor.

Markalı konut projeleri arasında sunduğu fiyat ve ödeme avantajları ile öne çıkan Avrupa Konutları Yamanevler konut projesi bahar fırsatları ile adını duyurmaya devam ediyor.

Artaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen proje Ümraniye konut projeleri arasında yer alıyor. Toplamda 75 bin metrekarelik bir alanda yükselecek olan projede 14 blok üzerinde inşa edilecek 1.558 adet konutun satışı gerçekleştirilecek. Karma konut projesi olarak hayata geçirilecek olan projede konutlara ek olarak 289 adet ofis ve 35 adet ticari ünitenin de üretimi gerçekleştirilecek.

Avrupa Konutları Yamanevler Nerede?


İstanbul Anadolu Yakası konut projeleri arasında yer alan proje İstanbul'un Ümraniye ilçesi sınırlarında yer alıyor. Ümraniye İnkılap Mahallesinde yer alan proje lokasyon olarak ta oldukça cazip bir konuma sahip. Proje TEM otoyoluna 1 kilometrelik uzaklıkta yer alırken İstanbul E-5 yoluna ise sadece 7 kilometrelik mesafede bulunuyor. Ulaşımını metro ile yapmak isteyen kişiler için ise İstanbul Çakmak Metro İstasyonu sadece 300 metre uzaklıkta bulunuyor. Projenin bir diğer komşu olduğu metro istasyonu olan Yamanevler metro istasyonu ile olan uzaklığı ise 200 metre. Projenin çevresinde pek çok alışveriş merkezi, sağlık merkezi ve okul bulunuyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Projesi Fiyat Listesi


Projeden konut satın almak isteyen kişilerin en çok dikkat ettikleri konuların başında yer alan fiyatlar konusunda da proje öne çıkmayı başarıyor. Projede 3 farklı daire tipi satışa sunulurken;

Avrupa Konutları Yamanevler 1+1 daire fiyatı 484 bin liralık başlangıç fiyatı,

Avrupa Konutları Yamanevler 2+1 daire fiyatı 671 bin liralık başlangıç fiyatı,

Avrupa Konutları Yamanevler 3+1 daire fiyatı ise 956 bin liralık başlangıç fiyatı ile satışa sunuluyor.

Avrupa Konutları Yamanevler Lansman Fırsatları Sürüyor


Projede satış fiyatlarında yapılan indirim ile kaçırılmayacak fırsatlar sunulurken buna ek olarak projeye özel olarak faizsiz konut kredisi desteği de sunuluyor. Konut sahibi olmak isteyen ancak bunun için kredi desteği almaya ihtiyaç duyan kişileri yüksek faiz yükünden kurtaran proje 84 ay vadeli konut kredisi için sıfır faizli konut finansman desteği sunuyor. Bu sayede aylık sadece 3 bin 200 liradan başlayan taksitlerle markalı konut projesinden ev alma şansı sunuluyor. İstanbul'un değeri en hızlı yükselen bölgelerinden birinde yükselen proje bu sayede yatırımlık konut projesi arayan kişilere de başarılı bir şekilde hitap ediyor. Lansman için ayrılan dairelerin satışları büyük bir hızla devam ediyor.

Kaynak:www.emlak365.com