Avrupa Konutları Yamanevler'de Fiyatlar Belli Oldu

Artaş İnşaatın projelendirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesi ödeme kolaylığı sunduğu dairelerini 2020'ye kadar teslim edecek.
Avrupa Konutları Yamanevler'de Fiyatlar Belli Oldu

Artaş İnşaatın projelendirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesi ödeme kolaylığı sunduğu dairelerini 2020'ye kadar teslim edecek.

Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markası ile inşa ettiği projeleri ile alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam ve prim avantajı sunuyor. Avrupa Konutları Yamanevler projesinde geçtiğimiz ay satışa sunulan dairelerin satışı tüm hızıyla sürüyor.

1.672 Konut Yer Alıyor

Artaş İnşaatın hayata geçirdiği Avrupa Konutları Yamanevler projesinde lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuluyor. Proje kapsamında 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişen, 1+1 daireler, 2+1 daireler, 3+1 daireler ve 4+1 şeklinde planlanmış 1.672 konut yer alıyor.

Avrupa Konutları Yamanevler projesi, İstanbul'un değerlenmeye devam eden ilçesi Ümraniye'de konumlanıyor.

75 bin metrekare üzerine konumlanan projede daire fiyatları:

1+1 şeklinde planlanan daireler 484 bin TL ile 572 bin TL aralığında,

2+1 şeklinde planlanan daireler 745 bin TL ile 939 bin TL aralığında,

3+1 şeklinde planlanan daireler 956 bin TL ile 1 milyon 434 bin TL aralığında,

4+1 şeklinde planlanan daireler ise 1 milyon 298 bin TL ile 1 milyon 696 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

36 Ay Vade Farksız Taksit

Avrupa Konutları Yamanevler projesi kapsamında yer alan konutlara sahip olmak isteyenler için yüzde 30 peşinat ile 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Artaş İnşaat'ın projelendirdiği Avrupa Konutları Yamanevler'in, Haziran 2020 tarihinde tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

2020’de Teslim

Proje ile ilgili bilgi veren Artaş İnşaat ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “Ümraniye bölgesinin en güzel ve en geniş projesini yapmak istiyoruz. Bu projemiz 2020 model. Henüz 2020'ye gelmedik ama biz 2020 modeli burada yapacağız. İddia ediyorum, Asya yakasının en prestijli projesi olacak. Bu proje, bölgesine yakışır bir proje olacak.

Buranın en önemli özelliğinden birisi de ulaşım. Yakın zamanda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak metro duraklarının 200 metre mesafede olması bu bölge için çok önemli. Herkesin arzu ettiği şey, çabuk ulaşım. Ulaşım artık Avrasya Tüneli ile daha da kolaylaştı” açıklamasını yaptı.