Bakırköy City 2. Etap İçin Kalan Son Daireler İndirimli Fiyatlarla Satışta

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Bakırköy City konut projesi ikinci etap satışları devam ediyor.
Bakırköy City 2. Etap İçin Kalan Son Daireler İndirimli Fiyatlarla Satışta

İstanbul konut projeleri arasında yer alan Bakırköy City konut projesi ikinci etap satışları devam ediyor. İstanbul'de hemen teslim konut projesi arayan kişilere hitap eden proje son dairelere özel olarak sunulan 24 ay faizsiz taksit seçeneği ile satışa sunuluyor.

Bakırköy City Konut Projesi Nerede?

Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen proje adından da anlaşılacağı üzere Bakırköy'de yer alıyor. Veliefendi Hipodromu ile karşı karşıya konumda yer alan proje çok sayıda alışveriş merkezi, okul, hastane ve şehrin tüm ulaşım seçeneklerine olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bu özelliği sayesinde İstanbul'da yatırımlık konut projesi arayan kişilere de hitap etmeyi başarıyor.

Bakırköy City 2. Etap Fiyatları Ne Kadar?

Projenin ikinci etabında her biri 5 kattan oluşan 10 blok inşa edilirken bu bloklarda yer alan 163 daire satışa sunuluyor. Satışta olan daireler 2+1 daire tipi, 3+1 daire tipi ve 4+1 daire tipi seçeneklerinden oluşuyor. Merkeze yakın olan konumu ile değeri her geçen gün artan projede düzenlenen kampanyaya özel olarak banka kredisiz ev almak isteyen kişilere özel olarak 0 faizle daire satışı da yapılmaktadır.

Yüzde 25 peşinat ödeyen kişilere özel olarak sunulan kampanyada kalan tutar faizsiz olarak 24 ay taksitlendirilmektedir. Projede yer alan daireler 1 milyon lira civarında satışa sunulmakta olup kalan daireler için uygun fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Kaynak: emlak365.com

7/24 Kesintisiz Güvenlik

Projenin en önemli özelliklerinden biri de kesintisiz güvenlik desteği sağlanması olarak öne çıkıyor. Projede yer alan konutlarda yaşayan kişiler özel güvenlikli site içerisinde yaşama ayrıcalığını tadacak. Yine Bakırköy City konut projesi içerisinde cadde mağazaları ve dükkanlar da yer alacağı için alışveriş yapmak konut sahipleri için büyük bir kolaylık haline gelecek.Ünlü markalar konut sahiplerinin hemen ayaklarının altında bulunan dükkanlarda satış hizmeti verecek.