Ceylan İnşaat'tan Bayrama Özel Konut Kampanyası

Ceylan İnşaat’ın hayata geçirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için lansman fiyatlarının yanı sıra bayram boyunca devam edecek indirim kampanyası sunuluyor.
Ceylan İnşaat'tan Bayrama Özel Konut Kampanyası

Ceylan İnşaat’ın hayata geçirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için lansman fiyatlarının yanı sıra bayram boyunca devam edecek indirim kampanyası sunuluyor.

Ceylan İnşaat, Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için Kurban Bayramı'na özel kampanya sunuyor.

Ceylan İnşaat, Kurban Bayramını hazırladığı özel bir kampanya ile kutluyor.

Bayrama Özel Yüzde 10 İndirim

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konut alıcılarına sunduğu 568 bin TL'den başlayan fiyat, 2 bin 200 TL'den başlayan taksit ve 72 ay faizsiz seçeneklerin dışında Ceylan İnşaat, Kurban Bayramına özel sunduğu kampanya ile yüzde 10 indirim fırsatı sağlıyor.

Ceylan İnşaat’ın Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için sunduğu indirim kampanyası Kurban Bayramı boyunca devam edecek.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre mesafede inşa ettiği projesi ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları için lansman fiyatlarının yanı sıra bayrama özel indirim kampanyası ile alıcılarını bekliyor.

192 Adet Rezidans

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları yaklaşık olarak 5 bin 800 metrekare üzerinde 25 katlı tek blok şeklinde tasarlandı. Proje kapsamında 192 rezidans daire, 9 ofis ve 6 ticari mağaza tasarlanıyor. Daire büyüklükleri; 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren proje kapsamında, 1+1 daireler, 2+1 daireler ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Kişiye Özel Ödeme Planı

Ceylan İnşaat ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları alıcılarına; 568bin TL'den başlayan fiyatlar ile 2bin 200 TL'den başlayan taksit ve 90 ay faizsiz ödeme seçenekleri sunuyor. Bu ödeme planı dışında alıcılarına kişiye özel ödeme planı uygulaması da sunuyor.

Ceylan İnşaat aynı zamanda, daire ve ticari alanlar için yüzde 45 kar avantajıyla, peşin fiyatına vade farksız 72 aya varan vade seçenekleri ile taksit fırsatı da sağlıyor.

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nın Sunduğu İmkanlar

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım araçlarına kolaylığı ile dikkat çekiyor.

Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine de komşu olan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda özel güvenlik tarafından 7/24 korunma imkanı sunuyor.

Ceylan İnşaat satışa sunduğu proje ile sahiplerine, site içerisinde, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri güvenli bir yaşam sunuyor.

ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutlarında, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da yer alıyor.

Proje kapsamında, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam gibi pek çok sosyal alan da bulunuyor.

Ceylan İnşaat, ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları ödeme kolaylıklarının yanı sıra sunduğu sosyal donatıların da yer aldığı projede, 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire seçenekleri ile alıcılarını bekliyor.